Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Robot porszívó? Megéri, milyet?

Robot porszívó? Megéri, milyet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon unom mar, hogy minden egyes nap elo kell rancigalnom a normal porszivot es ezzel toltom az esteimet.


Van benti cicank es ugyebar a szore hullik, az almot valamennyire szethordja.

Ovis gyerekeim vannak, eloszeretettel morzsalnak, de ezt senkinek nem kell bemutatni szerintem.

Latszolag nincs bent retek, de en mar mindenhova odakepzelem a koszt es kenyszeresen csinalom.


A cicatol nem lesz kinti cica. Az nem opcio.


Gondolkodtam robotporszivon, hatha segitene valamennyit.

Nezelodtem a neten, de nem tudom melyik az, ami nem penzkidobas. Nem tobbszazezres darabra szeretnek beruhazni, de azert erjen is valamit.


Akinek van esetleg otthon megoszthatna velem a tapasztalatait.



2020. okt. 30. 16:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem vált be, de azért nem, mert zsúfolt a lakás és sok az antik szőnyeg, küszöb, székláb, alacsony ágy, kanapé... Egy minimalistább tágas helyen biztos szépen takarít, de azok sajnos nem mi vagyunk :)
2020. okt. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Samsung
2020. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
67%
Én nagyon szeretem a miénket, iRobotot használunk. Igaz a mi lakásunk elég minimalista módon van berendezve, és nagy szőnyeg nélküli parkettát terek vannak, ahol ki tud bontakozni. Nagytakarítást nem helyettesít, de a napi szöszmösz és morzsa összetakarításásra nagyon jó. Pluszpont, hogy a kétévesünk nagyon jót szórakozik rajta 😊
2020. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem csak egy 40 ezer forintos Aldis robotom van, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz, nincs küszöböm és szőnyegem, azzal nem birkózik meg. Az utolsó porszemet és állatszőrt felszedi, mindig tisztaság van. Csak azt sajnálom, hogy nem egy drágát vettem, ami felmos!
2020. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én azt tudom ajánlani, hogy mindenképpen olyat érdemes venni ami lézeres navigációval és térképkészítéssel rendelkezik és csatlakoztatható wifire. Ezek többsége már szinte mindent tud amit kell és hatékonyan takarítanak. Ahogy az 1-esnek nekem is Mi Robotom van és életem egyik legjobb befektetése volt. 100 ezer alatt volt az ára és tud mindent amit kell. Aki csalódott a robotporszívóban az azért van mert nem megfelelő típust vett. A Samsung robotporszívók nevetségesen drágák és keveset tudnak így nem csoda a negatív vélemény. Egy lézeres navigációs Roborock, Viomi, Ecovacs, 360, de Neato vagy jobb iRobot (ezeknél kamerás tájékozódás van) is sokkal többet ér. Az a teszt pedig elég hanyag. Ajánlom a Vacuum Wars youtube csatornát vagy a német Smart Home Assistent csatornát akik sokkal részletesebben teszteknek robotporszívókat.
2021. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, kicist azért elfogult vagy, hgoy most mindenhová bemásolod ugyanazt a választ. Jók a Xiaomik, igen, de azért nem kell lehúzni a többi márkát sem. És van akinek pl nem válnak be. Én próbáltam a Xiaomit, de egyáltalán nem vált be, a fenékig érő hajammal nem tudott mit kezdeni. Az egymással szemben forgó keféket (Irobot) sokkal hatékonyabbnak találtam. Ettől még nem fújom azt a mantrát, hogy mindenkine Irobotot kellene vennie. A youtubeon pedig valóban számtalan teszt van, én Robot Master és AdamsTechReview videóit nézegettem, mielőtt robotot választottam.
2021. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem elfogult vagyok csak nekem ez vált be. Más márkát sem húzok le csupán az ár/érték arányt teszem szóvá. A Samsungok ilyenek sajnos! Árukhoz képest nagyon gyengék! Majd elvileg nemsokára jön az új Samsung robotporszívó generáció azok már sokkal jobbnak tűnnek. Az iRobotok nagyon jók és a kettős hengerkefének hála szőnyegeken megeszik a többi gyártót reggelire pl. Mondjuk náluk én csupán azt kifogásolom, hogy nincs lézeres navigáció csak kamerás. Persze akinek bevált annak jó.
2021. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Mindegyik irobot jó? Régebbi típusok is? Vagy mióta gyártják ezeket ilyen dupla kefésre mint írjátok? Állítólag az állatszőrrel is az ilyen dupla kefés jobban megbírkózik, de nem ragaszkodom új vételéhez, azért kérdeztem, hogy melyik típusokat tudjátok ajánlani?
2021. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az iRobotnak már az első Roomba robotporszívója is dupla kefés volt már 2002-ben és ha jól tudom azóta mindegyik típusa dupla hengerkefés. Rajtuk kívül ha ismereteim helyesek a Hoover egynémely robotporszívója még dupla kefés, de a Hoover robotporszívóban nem a legjobb vétel. A dupla kefésnek hosszú szálú szőnyegen van leginkább előnye mint írtam, de parkettán vagy járólapon vagy rövid szálú szőnyegen kb semmi. Jók az iRobotok leginkább a csúcskategóriás modellek, de sajnos drágák és nagyrészt a nevet fizeted meg ott.
2021. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aki azzal kampányol, hogy a szőnyegen rosszabbul teljesítenek, mint a hagyományos... Én nem tudom mikor jártam olyan házban utoljára, ami tiszta szőnyeg. nálunk 70 m2-ből 3 m2 szőnyeg van. A többi parketta meg járólap. De most ahogy gondolom végig az összes ismerőst senkinél sincs ennél több, csak nagyanyámnál...
2022. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!