Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akkumulátoros porszívót...

Akkumulátoros porszívót megéri venni?

Figyelt kérdés

Alacsony kategóriásat, max 25 ezret szánunk rá 110 m2-re.

Akinek van, mennyire van vele megelégedve?


2020. okt. 2. 20:43
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

A miénk olyan 40e környéki volt, a ház pedig 70-80nm.


Negatív:

-Az akksi nem bírja túl sokáig, ha nagyon biztosra megyünk akkor 2 részletben tudjuk alaposan felporszívózni a házat, így nem sietjük el a végét.

-Gyorsan megtelik a tartály.

-Mint az ára is mutatja, nem egy Dyson, nem találták ki olyan jól a falraakasztót/töltőcsatlakozót.

-A miénkbe nem rakható be a gyerek orrszívója.


Pozitív:

-Ennek a fejében van egy bekapcsolható forgós kefe, jobban meríti az akksit és néha takarítani is kell, cserébe viszont jobban takarít mint egy átlagos kábeles porszívó, szőnyegre kifejezetten ajánlott egy ilyen.

-Sokkal kényelmesebb használni, szívesebben veszed elő mint a hagyományost. A hagyományos nekem mindig nagy nyűg volt, el kell rejteni valahová, nagy, kábelt dugdoshatod szobánként, a legrosszabb pedig ha csak valami kiömlik és fél percre kellene elővenned. Ezzel szemben az akksis kicsi, az sem zavaró ha a konyha falán lóg, lekapod, bekapcsolod, felszippantod amit kell és visszarakod.

2020. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem bosch van, imádom. Óriási könnyebbség hogy nincs kábel.

Kb. 100 m2 terület, napi szinten végigtolom a fő útvonakat, nem annyira erős mint egy vezetékes, de a parfisnál sokkal többet ér.

2020. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Electrolux-ot használok, én elégedett vagyok vele. 4 év után kellett cserélni benne az akkumulátort, "nagyobb" akkut tettem bele, mint a gyári, így gyak. most többet bír, mint újkorában. Ezen felbuzdulva vettem egy másikat is a nyaralóba, egy hibás, használtat, aminél említésre került, hogy az akkumulátor volt rossz, (5 ezerért), kapott új akkukat, szintén nagyobbat, mint a gyári, így 15 ezerből kijött az egyébként közel 30 ezres porszívó.

Amit leírtak előttem... kényelmes, mert nincs kábel, kényelmes, mert nem kell összerakni, előszedni sem. Bevallom már attól herótom volt mikor rágondoltam arra, hogy f..m, má' megint gép előszed, kábel kihúz, helyiségenként kihúzod, bedugod a másik dugaljba, hurcibálod magaddal a gépet, slag, cső stb... szétesik, meg megint véletlenül kinyitottam azt a kis rést, amivel egyébként a szívóerőt lehetne állítani, de igazából senki sem használja. Sokkal csendesebb.

Ez a nappaliba áll a töltőállomásán, nem ronda hogy elkellene dugni, leemelem, bekapcsolom és használom, ha kész vagyok visszaakasztom a helyére. Tök jól összeszedi egyébként a hajat, kutya/macskaszőrt, mindent, a forgókefe szerintem egy zseniális találmány, sokkal kisebb szívóerő mellett is nagyon hatékonyan tud takarítani a porszívó.

2020. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szőnyeghez kell a vezetékes, de padlón, vékony padlószőnyegen Isten áldása az aksis gép.
2020. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!