Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mejik a legjobb öblítőszer?

Mejik a legjobb öblítőszer?

Figyelt kérdés
Ecet? Kell egyáltalán? Csak tiszta ruhát szeretnék magam körül tudni.
2020. nov. 5. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
ecetet használok évek óta. ha akarsz illatot is, tegyél bele pár csepp mosóparfümöt
2020. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha ápolt ruhákat szeretnél akkor kell öblítőszer, de csak annyi, amennyi a flakonon fel van tűntetve.
2020. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De melyik? Csak tiszta ruhát szeretnék, semmi mást.
2020. nov. 5. 11:52
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Ezeknek az a szerepe, hogy kiszedjék a betapadt mosószer maradékot a ruhából. Az ecet erre jó.

Az öblítők ezen kívül illatosítanak.

2020. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Az ecettől ki fognak bolyhosodni a ruháid. Én a Frosch öblítőit használom, száradás után nincs illatuk.
2020. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem bolyhosodik ki semmi az ecettől.
2020. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
szerintem sem. 20 éve azzal öblítek. viszont ganyéztam már ki öblítőtől elfeketedett-megpenészesedett öblítőrekeszt
2020. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kibolyhosodott.
2020. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Az ecetet próbáltam egy párszor, de nekem nem vált be.

Lehet, hogy kiszedi a mosószer maradékát(?), de hogy sprődek maradnak utána az anyagok az biztos. Össze sem lehet hasonlítani egy törölközőt, vagy ágyneműt, vagy bármit, ami finom puha, lágy esésű lesz öblítőzés után, egy ecetes öblítés utáni durva anyaggal.

Gyakorlatilag én a fehér színű öblítőkben hiszek, azoknak az illata is elfogadható számomra, a márka szinte közömbös egy bizonyos szint felett, mert mind ugyanazt tudja.

Ha neked zavaró az illat, akkor tényleg használj Frosch-ot!

2020. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ez az a forsch nem illatosnak mondott?

[link]

Ilyet találtam még ott, de az öblítőknél nem hozta, ez viszont jól láthatóan megparfümözött, ami meg nem kéne.

[link]


Törülközőhöz, ágyneműhöz, fehérneműhöz nem használok semmi olyat ami bevonatot csinál rá, mert nem lesz nedvszívó (ami ezen textilek lényege).


Lényegében csak műszálashoz kellene, mert megráz a kocsi.

2020. nov. 5. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!