Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Túlhabzott a mosógépben a...

Túlhabzott a mosógépben a ruha, és a számláló megállt, hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, miért, de iszonyaúan felhabzott a mosószer a gépben (mindig ezt használom, mindig ugyanennyit, szóval... nem értem).

A gép nem engedi kinyitni az ajtaját, mert benne van a víz, nem akarja leereszteni... már átraktam a Drain/spin programra, de ott se csinál semmit... help!!



2020. nov. 22. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

#10,

A kérdező azt írja egyik válaszában, hogy 3 hónapja vették, tehát a szuper túlérzékenység nem lehetséges, mivel ugyanazt a mosószert, ugyanolyan mennyiségben adagolta. Minden a régi, csak a mosandó anyag lett más, tehát ott kell keresni a hibát.

2020. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Jó, ez teljesen egyszerű eset. A szőnyeg dugig volt olyan mosószerrel ami kézi szőnyegmosáshoz használatos, és mint ilyen, soha nem volt tisztességesen se kimosva se kiöblítve. Bekerült a gépbe, feloldódott ami benne volt + amit hozzáöntöttek és így a valamennyi vízhez irgalmatlan sok, eleve nem mosógépbe való nagyon habzó mosószerkutyulvány keletkezett.


Gépet kihúzni a konnektorból, pár perc után kinyitható, szőnyget beledobni a kádba és meleg zuhannyal addig áztatni-nyomkodni, amíg minden mosószert ki nem oldanak belőle.


A mosógépet ecettel átöblíteni, üresen egy 90 fokos mosást átküldeni, biztos ami biztos. Egyébként semmi baja nem lett.

2020. nov. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ez egy új szőnyeg, most vettem. Gőzöm sincs, a gyártó milyen vegyszereket rak hozzá a gyártási folyamat során, de én még tutira semmilyet.


Köszi a válaszokat!

2020. nov. 23. 20:13
 14/15 A kérdező kommentje:
A 11. választ meg nem tudom, miért pontozták le, ő csak értelmezte, amit írtam...
2020. nov. 23. 20:14
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Izé... arról volt szó az elején, hogy a mosógép vadi új, és hogy ruhát mostál vele. Aztán kiderült, hogy szőnyeget, aztán az is, hogy az is vadi új.


Le tudnád írni világosan, hogy akkor most mi van? Milyen mosószer, milyen gép, milyen szőnyeg? Pontos nevekkel.

2020. nov. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!