Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szeretnék létrehozni egy...

Szeretnék létrehozni egy vasalás szolgáltatást. Szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan lenne, sokan vasaltatnak a takarítónővel, simán el tudom képzelni, hogy van, aki kitakarít saját maga, de a vasalással már nem szívesen vacakol, pláne ha a család férfitagjai előszeretettel járnak ingben.
2008. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Budapesten mindenkeppen, mashol nem biztos.
2008. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Szia.Nagyvárosban tuti van rá igény.Én baján lakom és mellettünk is épp van egy ilyen .500/kg a vasalásnak, és megy nekik.
2008. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
500/kg. az tökre jó még én is elhordanám a rucikat. Szerintem is csak nagyvárosban van rá igény. Bővítsd ki,hogy házhoz mész a vasalandóért és házhoz is viszed. Ez persze plusz pénzért tennéd, de nem kell ehhez semmi más csak egy kocsi és valaki, aki el tud szaladni viszont szerintem sokat lendítene rajta. Kikkel vasaltatnál?
2009. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megcsináltad végül?Kecskeméten is van.Nekem nagyon szimpi én simán dolgoznék így.
2017. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!