Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Media Markt OK mosógépen elég...

Media Markt OK mosógépen elég vajon a 60 perc/40 fok mosás, vagy hosszabbat érdemes választani?

Figyelt kérdés

Tud 15 és 30 perc alatt is 30 fokon mosni, de ezeket nagyon kevésnek találom.



Szerintetek elég a 60 perces program 30 vagy 40 fokon, vagy érdemes hosszabbat választani (vegyes, műszál, pamut, stb. programok is vannak rajta, 80-110-135-180 peresek is vegyesen, érdemesebb volna ezeket használni?


Ti milyen hosszú programon mostok irodai munkai és otthoni ruhákat?


2020. dec. 2. 12:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
67%

Bőven elég egy 60 perces, az alá/fölé én sem szoktam menni. Viszont arra figyel, hogy nem teheted be a maximális szárazruha kapacitásnak megfelelő mennyiséget. Vagyis beteheted, csak nem biztos, hogy tiszta ruhákat fogsz kapni a végén.

Nekem Samsung gépem van, általában én is a 60 perces programot használom, kényes ruhákra a kímélő, vagy kézi mosás programot.

2020. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Az az anyag fajtájától (milyen anyagból készült) és szennyezettségétől függ.
2020. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
27%
Én simán mosok 40 fokon 30 perc alatt.
2020. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
44%
30 perc az nem elég a mosásra. Gondolom jól megtömöd, annak ellenére, hogy kb 2 kg ruhát moshatnál a gyorsprogramon, jó sok mosószer és öblítő, had’ legyen jó illata. Ne haragudj, de ez nem mosás.
2020. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
Általában én is ezt az 1 órás/ 40 vagy 50 fokos programot használom. Durván szennyezet ruháim amúgy sincsenek.
2020. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

Na már megint...

Könyvét elolvastad???

Milyen fajta anyahból készült a mosandó? Mennyi és milyen kosz?


De minek kérdezed? Próbáld ki és megtudod.

2020. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

4: pont ezt írtam én is, hogy a 30 percet kevésnek találom!


Arról szólt a kérdésem, hogy egy órás programmal mossak-e, vagy még hosszabbal.


Igen, 3 kg-t ír 60 perces programhoz is, csak a nagyon hosszúakkal lehet 6 kg-t, de a vízmennyiség nem annyira változik, szóval többet is rakok bele, mint 3 kg, majdnem tele rakom mindig. :)

2020. dec. 2. 19:10
 8/63 anonim ***** válasza:
66%

No komment :D :D de tényleg.

Ma megfogadtam, hogy itt senkinek többet nem adok tanácsot. Felteszik a kérdést, de kb magasról tojnak rá ki mit válaszol, ki milyen tanácsot ad. Szerinted az logikus, hogy nem változik a vízszint? Ugyanannyi víz kell 3 kg ruha kimosásához mint 6 kg-hoz? Ruhamennyiség alapján szívják a vizet, nem úgy mint a 30 éves energomatok.

2020. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
55%
Anyám szerint a régi forgótárcsások még mindig szebben mosnak mint a mostani autómatája. Mert az rendesen átforgatta a barakott ruhát.
2020. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
62%

Tudm már miért az elötöltős a sztár.

Arra rakják a teknőt!

2020. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!