Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosószer és öblítő érzékeny...

Mosószer és öblítő érzékeny bőrűek számára?

Figyelt kérdés
Párom háta és az én vállam, hátam is kiütèses. Tudom, hogy rengeteg mindentől lehet (étel, stressz, mozgáshiány stb.), de szeretném kiázni a kemikáliák lehetőségét is. Mielőtt összeköltöztünk párom Ariel kapszulával mosott, nekem az nem jött be, egyrészt pocsékolásnak érzem, másrészt elnyomhatatlan illata van. Sensitiv vagy környezetbarát mosószerekkel valakinek tapasztalata esetleg?
2020. dec. 3. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Környezetbarát mosószer az Ecoegg, ez egy szilikon tojás, benne ilyen ásványi gyöngyökkel, én személy szerint még nem próbáltam, de sokaknak bejön. Az öblítő meg nem létszükséglet, én egy ideje már citromsavas öblítőt használok. 1 liter vízhez 5 evőkanál citromsav. Sajnos kiábrándultam az öblítőkből, semmi illata nem volt az utóbbi időben, amit használtam, többet meg nem vagyok hajlandó kiadni érte.
2020. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek az Ecoeggnek. Öblítőnél engem sem izgat az illat, a ruhák puhasága miatt, illetve a bolyhosodás megakadályozása miatt használom. Nekem az ecet nem jött be, soha nem voltak olyan ápolatlanok a ruháink, mint mikor azt használtam.
2020. dec. 3. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Vannak baba mosószerek, azokba minimális vagy nincs allergén.

Mosószappan pehely+ mosószódából lehet házi mosószert csinálni. Sok baba mosószerbe van mosószappan,és sok öko mosószer alapja is.

2020. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Frosc,ecoegg,baba mosószerek.
2020. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!