Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akiknek mindig szép tiszta és...

Akiknek mindig szép tiszta és rendezett a lakása, azok hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Mennyi időt igényel naponta?

2020. dec. 16. 16:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%
Valaki írta itt a vezeték nélküli álló csodaporszívót, gondolom ez lehet a megoldás a "csaktízperc" válaszolóknak. Mert azt csak felkapod a sarokból és mész.
2020. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk nem vezeték nélküli porszívónk van, de így sem értem, mi tart tíz percig azon, hogy elővegyem a háztartási helyiségből és bedugjam egy konnektorba a kábelt. Oké, kettőbe, mert egy helyről nem érem el az egész házat.


Tehát előhozom és lehajolok bedugni, ez kb. fél perc. Utána meg porszívózok. Lehet, hogy ennek a tanításából kellene pénzt csinálnom.

2020. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

Igen,a vezetek nelkuli poszivot csak felkapod es mesz.

De ha nem pakolsz el magad utan,es akkor szedegetsz fel mindent a foldrol akkor hiaba a csodaporszivo.

Nalunk soha nincs szanaszett semmi a foldon,igy nem kell osszeszedni semmit.igy pedig siman 10 perc az egesz

2020. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem, mi van másoknál szanaszét a földön... Amíg kisgyerekek vannak, addig oké, valamennyi játék a földön lesz mindig, de azelőtt még aztán?
2020. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl babzsákfotel van. Az szétterül használat közben, szóval takarításnál mindig fellendítem az ágyra, hogy alatta is tudjak porszívózni. Van két macskánk, szóval fel kell pakoljam a táljaikat, a lakás különböző pontjairól a vizestálakat, a kallódó plüssegereket, a vízszintes kaparót és a különböző cicakuckókat a földről... na, az almot mondjuk nem pakolom fel, csak tologatom jobbra-balra, hogy mögötte is tudjak porszívózni. Ha épp van száradó ruha (szinte mindig), akkor le kell szedjem a szárítót, hogy el tudjam rakni, ha száradó ruha miatt nem lehet, akkor porszívózás közben elhúzom aztán ahogy haladok a lakásban vissza, hogy ne legyen minden tiszta ruha koszos a felkavart portól. Én össze szoktam csukni az íróasztal előtti székeket és elrakom az útból, hogy ne legyen útban a takarításnál - persze nyilván ha rendes irodaszékünk lenne, ez nem menne, szóval ez egyéni. :) És végül miután a szoba felével végzek, a dohányzóasztalt is áttolom a már kész részre, hogy a szőnyeget teljes egészében végig tudjam porszívózni.


Amúgy a klasszikus porszívót össze kell rakni, porzsák bele, csöveket összedugni, kábelt lehengergetni... Régóta szeretnék egy álló verziót is pluszban, de nálunk a macskák nehezített terep, a robotporszívó is alulmaradt a küzdelemben.

2020. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!