Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyharuháról hogy lehet...

Konyharuháról hogy lehet eltavolítani a kutyaszőrt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 22:50
1 2 3 4 5
 1/42 Ibw4x ***** válasza:
12%
Mosd ki!
2020. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Fazékban kifőztem mosószódával és szódabikarbónával. Mosószappannal voltak bedörgölve a foltok. Kétszer kifőztem így, mert az első főzésnél sötét levet eresztett. Második mosás után alapos öblítés, utána ecetes vízben főztem. Ezer éves kosz jött így le róluk, de a szöszök és a szőrök rajta maradtak.
2020. dec. 28. 00:01
 3/42 anonim ***** válasza:
42%
Szöszeltávolító henger.
2020. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Konyharuhán ezeréves kosz, meg kutyaszőr??? Akkor kuka. Mennyi egy konyharuha? 150Ft? Családi örökség, vagy mi miatt ragaszkodsz hozzá ennyire? Egy konyharuha olyan, mint egy zokni: ha elhasználódott, kuka.
2020. dec. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
70%
Simán kézzel is le lehet szedni róla a kutyaszőrt.
2020. dec. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
konyharuhán kutyaszőr és ezer éves kosz????? Nyunyóka menten meghal ha meglátja a konyhádat.
2020. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Mindent azzal törlök fel, ami kilöttyen, mosom vele a konyhaasztalt. Más mire használja? A baj az, hogy sosem mostam külön, csak bedobtam a gépbe a többivel. Recept videókon látom, másoknak milyen szöszmentes a konyharuha, mintha új lenne. Félek, ha újat vennék, az is ilyen szösztenger lenne. Most nem vészes, csak ha nagyon közelről nézem.
2020. dec. 28. 12:56
 8/42 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus, ott más bajok is vannak. Nyomjad bele trisós 60 fokos vízbe, áztasd ki. Ezerszer egészségesebb lenne, ha 1x használatos papírtörlőt használnál.


De mit keres ott annyi kutyaszőr????? Asztalon eszik?

2020. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Környezetvédelmi okokból igyekszem kevesebb papírtörlőt használni.

Asztalon ugyan nem eszik, de velünk alszik az ágyban. A kutyaszőrös ruhákkal mostam együtt a konyharuhákat, ezért lett olyan. Ami olyan anyag, az nálunk mind kutyaszőrös, például szinte az összes zokni, csak hát feketén látszanak, a világoson nem, de én azon is látom. Nem szívesen takarom le ilyen konyharuhával a kelt tésztát.

2020. dec. 28. 13:56
 10/42 anonim ***** válasza:
79%
Ez a nagy környezettudatosság gyakran a higiénia csökkenésével, sokszor teljes elhagyásával jár, nem mellesleg pedig egy nagy parasztvakítás.
2020. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!