Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A konyharuhákat csak magukban...

A konyharuhákat csak magukban mossátok vagy mit tesztek még hozzá? Hány fokon?

Figyelt kérdés
nincs olyan sok konyharuha hogy csak magukban mossam őket minden héten. Hetekig meg nem akarnám gyűjtögetni.
2019. ápr. 15. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beáztatom mosás előtt valamilyen fertőtlenítőbe, és kéztörlőt, kádkilépő frottírszőnyeget szoktam még mellé tenni. 60 fokon mosom.
2019. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én külön mosom, pedig nálunk sincs egy hegynyi. Ennyi nekem belefér.
2019. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

90%-ban papírtörlőt hasznàlok vagy 15 éve, de vannak konyharuháim is.

Semmit nem rakok hozzàjuk, 90 fokon kimosom őket.

Ha csak 8-10 db van, akkor annyival indul a gép, màst mit tudok tenni?

2019. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
60 fokon mosom a fehérekkel, még ha vannak is rajta valamilyen minták, mert nem nem eresztik a színüket.
2019. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

Én nem teszem a ruháinkkal egybe, a konyharuha "kajaszagú", a ruhàink meg úgymond frissek, mert példàul a gyereken mindennap cserélek mindent, vagyis öblítőillatúan kerül mosàsba, pàrom addig hordja míg munkahelyre beér, bent àtöltözik, du 1 körül zuhanyzik, tisztàn veszi vissza.

Rajtam meg utcai cucc annyit van, míg boltba/postàra elmegyek, illetve a heti 2 nap amit dolgozok.

Tény, szinte mindennap megy a mosógép.

2019. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Alsóval-zoknival-melósruhával mosom együtt, semmi gond nincs vele.
2019. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pár óráig Domestosos vìzben áztatom, majd a törölközőkkel együtt mosom. Öblìtő helyére ecetet öntök.
2019. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a mosás egy olyan dolog, kinek mi vàlt be, kinek mihez van gyomra.

Én a törölközőket csak magukban mosom, színes cuccainkat megintcsak magukban. Ágyneműket hetente cserélem, ahhoz sem mehet màs.

Van pl 2 kettő gyönyörű fehér blézerem, ők csak kettem mehetnek be a gépbe.

Mondom tény, sokat mosok, de mivel mindent ennyire elkülönítve, így érthető a napi gégindítàs.

2019. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a mosás egy olyan dolog, hogy kinek-milyenek a körülményei. Aki egyedül él, annak totál máshogy jön össze minden, mint ahol sokan vannak. Egyedül értelmesebb dolog a papír kéztörlő.


De ha mégis, akkor egyszerűen kézzel előmosni, majd bedobni a többi színes közé. Semmi értelme gyűjteni a szennyest, hogy utána mozdulni se lehessen a száradó ruháktól.

2019. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

törölköző, zokni

95 fokon, előmosással

2019. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!