Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Peneszes szilikonbol eselytele...

Peneszes szilikonbol eselytelen eltavolitani a peneszt?

Figyelt kérdés
Furdoben es ablakban is beivodott, sokmindent probaltam de egyik sem tokeletes. Van otletetek?

#penész #Szilikon tömítés
2021. jan. 5. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kikaparod, és újra szilózod
2021. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani, amit az első válaszoló. Nem tudok más megoldásról.
2021. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
esélytelen
2021. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2021. jan. 6. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Fentebb ugyan azt válaszolta valaki, hogy esélytelen. Nem értek vele egyet. Azért nem, mert ha valamit valahonnan eltávolítok, az el van távolítva.

Természetesen ajánlatos penészirtó spray-jel lefújatni és esélyes a penész megszűnése.

Nézz utána, mi lehetett a penész megjelenésének az oka. Ezt is meg kell szüntetni (már szilikonozás előtt ott volt a falon vagy a kád szélén és a penészre lett szilikonozva, nem tapadt rendesen a szilikon és alá került a víz, túl párás levegő...

2021. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!