Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért jó porszívózni a parkettát?

Miért jó porszívózni a parkettát?

Figyelt kérdés
összepartvisolom az esetleges port, és utána felmosok.

2021. jan. 24. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálod, ahogy akarod. Nekem pl. azért egyszerűbb porszívózni, mert amúgy is porszívózom a lakás többi részét is. Na meg a parkettás lakás felén szőnyeg is van, azt is mindenképpen porszívózom, sokkal jobban össze is szedi a port.
2021. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csináld, ha neked úgy jó!

Én szeretem, ha az illesztések közül, sarkokból, szegélyek aljáról-tetejéről is kijön a por. Én nem szoktam fát felmosni - már amennyiben nem egy fának kinéző, műanyag lamináltról beszélünk - hanem csak nyirkosan áttörlöm.

2021. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az "összepartvisolással" csak vered fel a port a levegőbe, bútorokra.
2021. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A partvissal csak felkavarod a port. A nagyját összeszeded lapátra, de a finom por száll a levegőben.

Meg a résekből sarkokból is csak porszívóval tudod kiszedni.

Én mindig porszívózom, csak akkor partvisozok ha kiborult valami, vagy pl sok növény levél lehullott.

2021. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a partvissal csak felkevered a port és száll vissza mindenfelé. 10 éve kb nem használok partvist.

De úgy csinálod, ahogy neked jó!

2021. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én partvist akkor szoktam, ha a cipőmről lehullik a sár pl. gyorsan összehúzom, de amúgy porszívózok.
2021. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!