Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek jó ötlet berakni...

Szerintetek jó ötlet berakni a sálat a szárítógépbe?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy sálat ami nagyon jó, de eléggé szöszölődik. Szerintetek érdemes berakni a szárítógépbe? Az le szokta szedni a felesleges szöszt a ruhákról 🤔

2021. jan. 28. 12:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen anyagból van a sálad?
2021. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg 100% poliészter
2021. jan. 28. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

simán berakhatod... De nem fog "átragadni" más ruhákra, ha leszedi?


Azért kérdeztem, mert gyapjút nem raknék be...

2021. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy raknám be, hogy csak az van benne és persze nem a 2-3 órás programmal indítanám el, hanem csak mondjuk fél órára
2021. jan. 28. 12:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért félek tőle, mert apukának volt egy nadrágja, ami eléggé összement :'D
2021. jan. 28. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
A szárítógép nem a felesleges szöszt szedi le, hanem ami a szárítás során, a ruhák egymáshoz dörzsölése következtében keletkezik. Ergó nagyon durván koptatja, fakítja a ruhákat. Én ezért nem is használom már a szárítógépet.
2021. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap vetted, akkor nincs meg a címke, amin rajta volt, hogy hogyan mosható, vasalható, szárítható? A polieszter műanyag és nem mosható pl. magas hőfokon és nem is szárítható, mert összemegy.
2021. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem amúgy nagyon bevált a szárítógép, sokkal jobb így, hogy nem kell még a csillárról is lógatni a ruhákat napokig, hanem 2 óra alatt megszáradnak, valamint a házunk is eléggé hajlamos a vizesedésre, szóval legalább ennyivel is kisebb a gond. A ruhák meg a sima hordással is tönkremennek, nem tapasztaltam azt, hogy rosszabb állapotúak lennének amióta használom. És annyi áramot nem is fogyaszt, hogy amiatt menjen anyagi csődbe a család. :)

2021. jan. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!