Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Spórolás a mindennapokban?

Spórolás a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Pl.: ételek tekintetében

2021. jan. 23. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok spórolás mániás, de figyelem az akciókat. Sokszor állítom össze aszerint a menüt, hogy éppen mi akciós. Pl most a héten akciós volt a krumpli meg a darált hús, így ma darált húsos rakott krumpli lesz a vacsora. De nem ragaszkodom foggal-körömmel ehhez, természetesen van kivétel.
2021. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ételen nem spórolok. Nem azt mondom, ha látom, hogy akciós valami, amit amúgy is szoktam venni, és nem közeli a lejárata, akkor többet veszek belőle, vagy ha hasonló terméken látom, hogy olcsóbb, akkor megfontolom, de általában minden ételféleségből megvannak a kedvenc márkáim.

Kiszerelésben viszont szoktam figyelni az árat.

És főzünk, készételt nem szoktunk venni.

Talán ruhán spórolok a legtöbbet: szinte mindig akció idején veszek.

Könyveket is szinte csak akciósan vásárolok (sok könyvem van)

2021. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Az akciók figyelése jó döntés. Menüt tervezni, hogy ne legyen pazarlás és ne szaladjon el a büdzsé. Ennél többet én nem spórolnék, legfeljebb rövidtávon, mert ha azt az utat választod, hogy elkezdesz rossz vagy egészségtelen alapanyagokból főzni (lassú felszívódású szénhidrátok, mert az olcsó), akkor hosszú távon gyógyszerre költöd el. Nem éri meg.
2021. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Munkahelyen ebédelek,ez nagyon kedvező. Hétvégén főzök,megnézem mi van itthon,ahhoz vásárolok. Desszertnek kitalálok finomat,de olcsóbbat. Sokszor turizok,de csak jóminőségű ruhát veszek. Otthon rétegesen felöltözök a fűtési idényben,korábban ágyba kerülök,ott us tudok olvasni. Zuhanyzok,kevesebb vízzel. Könnyebben teszem ezeket úgy,hogy hétközben egyedül vagyok,hétvégén jön haza a kollégiumból a gyerekem. És persze ami fontos: mindennel spórolok,de amit nagyon szeretnék megveszem,és arra ügyelek,hogy egészséges és ápolt legyek.
2021. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ár-érték-arány figyelése, és aszerint vásárolni.
2021. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!