Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Maradék szappanokat mindig...

Maradék szappanokat mindig elteszem, egész sok összegyűlt, gondoltam csinálok belőle folyékony szappant, azzal takaríthatok?

Figyelt kérdés
Gondoltam wc-t, csapot, ilyeneket kitakarítok vele, aztán ecetes vízzel átfújom, az jó?

2021. jan. 30. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én a maradék szappant rátapasztom a következő szappanra. Néhány kézmosás után már egyben is marad.

Szerintem nem jó pucolni. Esetleg kézzel mosni valamit.

2021. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Huuuu, hát abból hogy csinálsz folyékony szappant? Felhigítod vízzel? Szerintem olyan lesz, mint a takony. Mondjuk a lúgos hatása meglesz, éppen követ mosni lehet vele.
2021. jan. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A folyékony szappanok másképpen készülnek. Én is azt szoktam mint 1# írt. Vizesen összenyomom az újjal.

Feltudod oldani, és 1 nagy szappant csinálni.

2021. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lereszelem, lábasban forralok viszet, és pár pillanat alatt feloldódik. Igen, hűlés közben sűrűsödik, botmixerrel szoktam egyenletessé tenni. Egyszer régen csináltam, az interneten láttam hogy kell. De takarításra jó szerintetek?
2021. jan. 30. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább pumpás adagolóba kezetmosni.

Szappannal sem igazán takarítasz, azt még pluszba fel kell tisztítani, mert a szappan ottmarad.(kezedet is bőven leöblíted,)

2021. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet szappannal takarítani
2021. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 30. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Kocsimosáshoz tökéletes.
2021. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!