Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lepedőt, hogyan lehet hófehérr...

Lepedőt, hogyan lehet hófehérre mosni?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam sok mindennel,és mindíg valami fekete szöszök maradnak rajta!a mosógép szűrőjét is kitisztítom mosi előtt,próbáltam 60-helyett 90 fokon mosni,nem volt javulás!köszi a jó ötleteket!

2021. febr. 25. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, a lepedővel is probléma van.... 100% pamut? Jó minőség?
2021. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

gumis lepedő, trikóanyagból?


Az "gyárilag" bolyhos... sajnos...

2021. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Felraksz egy UV lámpát és UV reagens mosószerrel mosod ki a lepedőt.

A fekete szöszöket száradás után leporszívózod.


Javallott előbb a fehéret mosni és csak utána a sötét ruhát... A mosógéped pedig hihetetlenül el van trutyisodva a kilószámra használt, 40 fokon nyomatott mosószertől és a szagosító öblítőszertől, onnan kapod vissza minden mosásnál :)

2021. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a fehér ruhák kimosása előtt mindig áttörlöm a dobot, mert fekete szöszök maradhatnak benne. A DM sajátmárkás por alakú fehérmosószere tökéletesen tisztára mossa.

És még valami! "Ikeás" perkállepedőim kibolyhosodtak, megszürkültek, úgyhogy kivágtam őket a francba. Vettem helyette pamutszatént, ezek gyönyörű fehérek maradnak.

2021. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak fehéreket moss együtt, 60 fokon, fehér ruhákhoz való mosóporral.
2021. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A hófehérség elérésében a fekete szösz a legnagyobb gondod? De hát akkor az már hófehér. Nekem ennél nehezebb, mert a sárgás foltok bár kifehérednek, fény elé téve látszanak benne a körvonalak, meg úgy minden. Szóval ezt inkább én kérdezhetném, nem te, hogy kell hófehérré tenni...
2021. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A dobot simogathatod, nem ott van a trutyi hanem a dobcsillagon és az üstház falán. Egyikhez se férsz hozzá. :)
2021. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 a lepedőket mindíg külön mosom, még egy fehér bugyi sem kerűl közé!
2021. febr. 25. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Vegyel fekete lepedot es mossad 30 fokon. En is az osszes feher torulkozot,bugyit agynemut kidobtam es feketet vettem. Ez a legegyszerubb megoldas.
2021. febr. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Black magic witch.
2021. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!