Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másoknál is így van, ha a...

Másoknál is így van, ha a férfi házimunkát végez?

Figyelt kérdés
Ha nekiáll valamilyen házimunkának (nem mondom neki, magától teszi) mert éppen olyan kedve van, akkor kb mintha szobrot kéne állítani neki. Ráadásul a vége mindig az, hogy jobban csinálja a házimunkát mint én. Jobban söpör, jobban porszívóz stb. Ha azt mondom rendben, mostantól fogva te csinálod, ha neked jobban megy, arra meg az a válasz, hogy az én dolgom. Vicces. Másoknál is így van ez?
2021. febr. 28. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
nem, én normális értékrendü emberrel élek együtt
2021. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Én pont fordítva hallottam. A régi tanács szerint: ha megkér az asszony házimunkára, úgy kell elvégezni, hogy többet ne akarjon megkérni.


Van ahol a régi szokások élnek. Feleségem húga is rászólt a férjére, hogy ne mosogasson, mert az nem a férj dolga. Fura volt ezt egy 30 éves nőtől hallani a XXI. században.

2021. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk mindig az csinalja a hazimunkat aki epp itthon van,vagy elobb neki all.

En csak hetkoznap dolgoznom,allando reggelesben,parom folyamatosban,2 napot megy,2 napot pihen.igy hetkoznap altalaban o takarit(mindent,mosogat,porszivoz,felmos,torolget,mos,tereget,ablakot pucol)en delutan fozok,es utana valamelyikunk rendbe vagja a konyhat.

Hetvegen alt. en takaritok,de sokszor csinaljuk megosztva,kozosen.

Soha egyikunk sem vagja a masik fejehez,hogy ki mit csinal jobban,rosszabban.

Egyedul a fozes az en kivaltsagom,de ezt cseppet sem banom.szeretek fozni.

Kozos haztartas,kozos hazimunka.

2021. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

Amennyiben a párodnak vsn egyébb dolga, akkor jogos, hogy nem hagyja magát.

Én pl folyamatosan csinálgatok valamit a házon, és számomra az az elsődleges munka hétvégén, nem az, hogy akkor is én főzzek, hiába csinálom jobban.

2021. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk nincs így, nincsenek párkapcsolati problémáink (mert ez egyértelműen az, csak a takarításban csattan le), tiszteljük egymást, elképzelni sem tudom, hogy a férjem valaha ilyet mondjon nekem, hogy ez az én dolgom.
2021. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 alletta ***** válasza:
84%

közösen csinálunk minden feladatot, de nincs ebből probléma. mosogatás, főzés, takarítás stb. épp az csinálja aki ráér. egyedül a mosógépbe rakom én be a ruhákat, mert szelektálva mosok. esetleg ő nem figyelne erre.

takarítani együtt szoktunk.

2021. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Minden nő így rinyál, ha egy férfi tisztességesen kitakarít?
2021. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es, nem tűnt fel hogy pont a férfi rinyál esetemben? 😂
2021. febr. 28. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz kérdező, hogy a párod jobban csinálja mint te! Ezek szerint csak összecsapod a házimunkát otthon, hogy minnél előbb nyomd a facebookot.🤪🤪
2021. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
10-es 🤣🤣🤣 ez volt a nap vicce. Köszi!
2021. febr. 28. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!