Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos férfiak, ti kiceszite...

Családos férfiak, ti kiceszitek a részetek a házimunkából?

Figyelt kérdés

Nálunk egyszerűen borzalmas a helyzet otton.


Nem akarom elhinni, hogy ez a megszokott, ez jelenti a normát a 21.században, hogy teljesen meg kell kímélni, ki kell szolgálni valakit, csak mert más a nemiszerve.



Egy nyomorult evőeszközt sem képes saját maga után elmosni a m.apám.

Abszolút nem mosogat, maximum 7-12 havonta elöblít egy kiskanalat és ezért be kell vizelni a csodálattól otthon, legalábbis az anyám így hajlong ennek a lusta, taplò f*sznak.


Nem takarít, nem pakol el még maga utân sem, csak kuplerájt csinál folyton, a vajas kést 50 tonna morzsával meg ételmaradékkal otthagyja a pulton simán, összemocskol mindent a kutyàinkat sem viszi sétálni, semmit!


Anyám ott hajlong neki, hogy mit főzzön, holott máshol még főttkaja sincs egész héten, mivel a háztartásban lakók élnek is hétköznap, nem csak léteznek...elegem van!


Semmit nem kell alkalmazkodnia!


Egész nap a gèp előtt döglik, miután hazajön délelőtt..


Nincs életem! Nem azért születtem, hogy egy ***ott cseléd legyek, csak mert nő vagyok..anyámnak még csak nem is reklamálhatok emiatt...hányok ettől a trágya barmotòl


Ugye, ez nem természetes? Normális helyeken a férfi is képes házimunkát végezni?



2020. jún. 10. 18:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden férfi ilyen szerencsére, nyugi.
2020. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Mindketten dolgozunk a férjemmel, a házimunkák nagy részét általában én végzem, viszont a férjem bármikor megfőz, elmosogat, takarít, kimos, kitereget, boltba jár. Szóval nem mindenki ilyen. :)

Egyébként legyél türelmes, előbb-utóbb lehetőséged nyílik majd elköltözni otthonról és ha majd te leszel párválasztás előtt, akkor jól gondold meg, hogy kihez mész hozzá. :)

2020. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

A ferjem isten aldasa ilyen teren. Szuper hazias, mimdig szamithatok ra!

Apukam... haaaaat..imadjuk, nagyon jo ember, de nem igazan hazias. Bar azert mosatlant legalabb a konyhaba beviszi. Minden nőnek mas turokepessege, mast latott anno otthon. En biztos nem turnem (gyereknveles, es munka mellett) hogy abszolut semmit ne csinaljo a ferjem.

2020. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos elég gyakori a fiatal, 35 alatti férfiak között is. :( Asszonysors. Ha szerelmes is volt valaha egy leányzó/nő a párjába, az azonnal elmúlik, mihelyst összeköltöznek, mivel onnantól kezdve szolgasorba kerül.

Ezt kompenzálhatja a férfi, ha anyagilag jobb körülményeket biztosít az asszonynak, mint amire ő maga képes lenne elérni. De sokszor ez sincs meg.

Aztán csodálkozik a ház ura, mikor elválik az asszony, miután a gyerekek felnőttek.

2020. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Az apám is mindig azt csinálta, hogy munka után beült a tv elé és akkor ő onnantól pihenni szeretne, mert dolgozott. Na igen, csak hogy anyukám is dolgozott, volt hogy még többet is, de ez nyilván nem számít, mert ő a nő, szóval csinálja csak a házimunkát meg főzzön, az az ő dolga. Emlékszem többször volt olyan, hogy megkérte, hogy amíg ő elmegy bevásárolni, legyen kedves elmosogatni. Erre amint anyukám kilépett a házból, szólt nekem, hogy csináljam meg én, de azonnal. De a "kedvencem" az volt, hogy ő a tv előtt ette az almát, aztán odaadta a csutkát, hogy dobjam ki...


Megnyugtatlak kérdező, szerencsére nem minden férfi ilyen és sokan képesek kivenni a részüket a házimunkából. És nem is csak besegíteni, hiszen ha mindkét fél dolgozik, akkor az lenne a normális, hogy ha az egyéb teendőket is megosztják. Már a barátommal élek egy jó ideje és nálunk ez így működik szerencsére, nem marad minden rám. Mondjuk nem is hagynám, nekem nem kéne olyan kapcsolat, ahol cselédként kezelnek.

2020. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
exférj detto. elváltam
2020. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%

Van egy két éves kislányunk. Én csinálok mindent a ház körül. Nekünk így kényelmes.

23f

2020. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
3%
Nem azért házasodtam hogy aztán női mumkát végezzek.
2020. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
8-as, akkor egy bejárónő is megfelelt volna, nem?
2020. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%
Ha a feleségem levágja a füvet, lefesti a kerítés, kicseréli a kimozdult cserepeket, fát hasogat és hord, olajat cserél a kocsijában, bekötni a páraelszívót, föl töri a betont majd kiássa a törött szenyvízcsövet és kicseréli akkor majd én főzök.
2020. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!