Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az normális, hogy ilyen...

Az normális, hogy ilyen sokára fogy ki egy flakon mosogatógép öblítő?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem egy évig kitart egy literes flakon, napi egy mosogatással.

2021. márc. 14. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10: tessék, itt van a használati utasítás!

[link]


Ott van konkrétan leírva, "ADJUSTING THE DOSAGE OF RINSE AID" alatt, hogy hogyan kell beállítani az öblítő adagolását.


Ha magyar nyelvű utasításod van, szerintem abban is megtalálod!

2021. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt még hozzá akartam tenni (11 vagyok), hogy ha poharaid szépen csillognak, és elégedett vagy a mosogatás eredményével, akkor nem kell változtatni az öblítő adagolásán.


Általában kiderül, ha túl alacsonyra van állítva, mert akkor a száradó vízcseppek meglátszanak az üvegedényeken és poharakon.

2021. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a gél állagú, sűrűbb öblítő tart ki nagyon sokáig, nálunk egy finish gél 1 év alatt se fogy el, pedig naponta, max 2 naponta mosogatunk, igaz csak ketten vagyunk és kicsi a gép is. Lehet több terítékes gépben jobban fogy azért:)
2021. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 Te most valamit összekeverhetsz, a mosogatógépbe való öblítő olyan híg mint a víz, még a finish-é is. Te inkább a folyékony gépbe való mosogatószerükre gondolsz nem?
2021. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!