Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A WC-t hogyan takarítjátok?...

A WC-t hogyan takarítjátok? Mivel? Milyen szerekkel?

Figyelt kérdés
Lépésről lépésre leírjátok?

2021. márc. 16. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Én csak hipoval takarítok mindent.


Vödörbe öntök hipót ebben van víz, gumikesztyűvel, hipos vízbe rongy. Ezzel wc teteje belseje, ülőke , alatt budi oldala belülről. Aztán hipot bele a wcbe kefével kisikálom, wc kefe tartóból kiöntöm a te retkes, wb felett a hipos vizzel kiöblítem a tartót meg a kefét aztán hagyom száradni

2021. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
A belsejet korbeontom Domestossal mindenhol, a kulsejet (vagyis mindent ami nem konkretan a wc belseje) valamilyen szorofejes fertotlenitovel lefujom, hagyom ugy valameddig azni, aztan mosogatoszivaccsal atsikalom az egeszet, kivulrol befele haladva. Utana a szivacs kuka. A vegen meg ontok bele viragillatu Duck-ot aztan azt is lemosom, csak mert attol tok jo illat lesz a wcben.
2021. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Én fertőtlenítős törlőkendővel letörlom a deszkát és a csésze belsejébe WC tisztítót rakok. Aztán a kefével atsurolom és leoblitem.
2021. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerencsére nem kell,nálunk itthon csak kinti wc-nk van.
2021. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
4. de a kinte véce, pöce nagyon büdös lesz egy idő után ha csak ömlik bele a kaki és senki sem tisztítja sosem.
2021. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
A lapos öblítésű csészénél kevés hipót öntök az ott levő kb. fél deci vízbe, azt wc kefével végig kenem a szükséges helyeken majd lehúzom a tartályt, a vizet a kefével megint végig törlöm a csésze belsejét.
2021. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
5.:Büdösnek nem büdös,van hely szellőznie az ajtó alatt,fölött és kétoldalt,ha pedig bent vagyok,nem csukom magamra.Az hogy az ürülék hogy nem gyűlik föl,azt nemtudom,utoljára 10 éve volt teljesen tisztára kitakarítva.
2021. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Domestos, de így is időnként a vízkőre használnom kell sósavat, akkor szép tiszta lesz még a hattyúnyakban álló víz alatt is.
2021. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
37%
nyelvemmel
2021. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Petárdával! Az mindent IS kivisz!
2021. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!