Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Robotporszívónak akadàly e a...

Robotporszívónak akadàly e a helyiségek közötti küszöb vagy burkolat miatti szintkülönbség?

Figyelt kérdés
Kb. 1.5-2 cm re gondolok.

2021. márc. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
robotporszívója válogatja
2021. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát, elvileg 2 centi a határ, de valóban porszívója válogatja. Viszont a tapasztalatom szerint nem csak ez számít, hanem az is, hogy a porszívó épp milyen irányban közelíti meg a szintkülönbséget. Általában ha full egyenesen, akkor át tud menni rajta, ha viszont már egy kicsit is ferdébben ér oda, akkor csak ott fog forogni rajta, mint egy döglött hal.
2021. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az már sajnos a határ.


Nekem az egyik irányból 2 centis a küszöböm, a régi buta egy tank volt, átgázolt rajta, az új okos, óvatosan közelíti meg, sokszor át se jut rajta, sőt, akadályként jegyzi meg és a falon át akar közlekedni.

2021. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen minden típus más küszöbmagasságot tud átmászni. Általában 2cm-et adnak meg határnak, de fontos tudni, hogy a gyártók nem ugyan olyan szöget adnak meg ehhez. Vannak jó tesztcsatornák ahol ennek utána lehet nézni. Valamelyik nem hozza amit megadnak adatot, de valamelyik még felül is múlja.
2021. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam emiatt de kb 22-23mm és átmegy rajta simán. Xiaomi mop pro. Még csak nem is küzd nagyon.

Szerintem felmoso ronggyal együtt értik a 2 cm-t mert ha az fel van rakva akkor már igencsak küzdelem az élete a küszöbön. Nyilván ha az fel van rakva úgy alacsonyabb az alja, nem tud akkorát emelkedni mint nélküle.

2021. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!