Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Folyékony mosószertől penészed...

Folyékony mosószertől penészedhet a mosógép gumi? Van aki azt használ és nem penészedik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 11:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem most milyen márkájúval mosol?
2021. ápr. 12. 13:54
 12/17 anonim ***** válasza:

Havi 1x fozomosas kell. Tobb markaszerviz ezt mondta. Tapasztaltuk is.


Markatol fuggetlenul ez kell a gepeknek.

2021. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lg mosógép, mosószer meg mikor milyen.
2021. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sógorom mosógépszereléssel (is) foglalkozik, ő tanácsolta nekem, hogy havonta legalább egy, 60 fok, vagy annál magasabb fokú mosást érdemes indítani. Illetve amit még ajánlott, hogy a magasabb hőfokú mosáshoz mosóport használjak.

Ami penészedést okozhat az az öblítő. Nem is gondolják sokan, hogy a túl adagolt öblítő milyen lerakódást csinál a gépekben.

2021. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Anyu például állandóan túltölti az öblítőt és neki a mosószer adagoló tartály helye penészes folyton.
2021. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Eleinte használtam öblítőt, de már legalább 2 éve nem. 60 fokos mosást is indítok heti szinten többször. 90 fokost is szoktam textilpelenkával.
2021. ápr. 12. 17:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem penészedik a gép.Folyékony mosószert használok,miután lejárt a mosás nyitva szoktam hagyni az ajtót és az öblítőtartályt.
2021. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!