Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mások szerint is az egyik...

Mások szerint is az egyik legjobb találmány a mosogatógép?

Figyelt kérdés

Rengeteg időt meg lehet vele spórolni, és a tisztítása is hatékonyabb, mint kézzel (lévén, hogy olyan hőmérsékletű vízzel is mosogat, amilyennel kézzel gyakorlatilag lehetetlen lenne).

Már két emberre is jobban megéri, más nem egy kisebb terítékes, és akár napi használat mellett is. De az biztos, hogy a mosogatással töltött idő megspórolása vitathatatlan, mert értelmesebb, de legalábbis számunkra jobb dolgokkal is el lehet azt tölteni.



2021. ápr. 15. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Jó találmány, de elsősorban inkább kényelmi funkciói vannak, nyilván a higiénikus funkció mellett.
2021. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk van mosogatógép, tényleg praktikus és szerintem kevesebb vizet és áramot fogyaszt, mintha én mosogatnám kézzel. Elég pazarlóan tudok mosogatni, sok mosogatószerrel, sok habbal és emiatt sok víz is kell nekem a leöblítéséhez - nem szeretem, ha egy pici hab is marad rajta - Anyukám még lavorban mosogatott, külön forralta a vizet gáz tűzhelyen, nekem az sose volt praktikus.

Bár pár pohár és tányér miatt nem indítom el, megvárom míg össze jön egy teljes gépnyi, csak arra kell figyelni, h ne száradjon rá a tányérra semmi.

2021. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Jó találmány. Praktikus. Viszont nem létszükséglet. Egy tányér, egy pohár miatt én sem indítom el. Anyámnál még most sincs és tökéletesen elvan nélküle. Anyósomnak is csak tavaly óta van. Ennél én százszor jobb találmánynak tartom a mosógépet. Mert míg a táynérokat, edényeket elmosogatom kézzel ha kell, a ruháknak nem biztos, hogy nekiállnék.
2021. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
IGEN! :-)
2021. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Húú, ez örök vita nálunk. A nagy helyzet az, hogy tényleg időigényes az is, amíg elöblíted a nagyon mocskos edényeket, tányérokat, bepakolsz, kipakolsz. De azt nem értik meg, hogy nincs az a háziasszony, aki olyan krisztálytisztára mos el mindent, mint egy jól karbantartott mosogatógép, jó tisztítószerekkel. Fertőtlenítésről ne is beszéljünk, mennyivel jobb ebben a gép. És még egy nagy előny: nem kell edényszárító, ami foglalja a helyet a konyhában.
2021. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: de miért kéne leöblíteni...??? Ezt sose értettem!


Azzal a papírszalvétával, amit az étkezésnél használunk, simán "letoljuk" a maradékot a szemétbe a tányérról. És kész.


Nem csak edényszárító nem kell, de a szennyes sem "díszeleg" a pulton + a mosogatótálcában, hanem ajtó mögött van. :-)))

2021. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A normál mosogatóba sem maguktól másznak bele a szennyes edények - szóval szerintem a kipakolás-bepakolás nem annyival több, mint kézi mosogatásnál.
2021. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már 1 főre is jó lehet - nekem csak totál helyhiány miatt nincs, de ha ez a konyha szét lesz verve valaha, akkor veszek.

Egyébként kevesebb vizet is használ, mint amennyi kézi mosogatásnál elmenne.

2021. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6os

Hát mi így szoktuk meg, most mindent papírtörlőzni, nem is tudom, nem próbáltam sosem.

2021. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én csak azt használom.
2021. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!