Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vasárnap délelőtt porszívózni...

Vasárnap délelőtt porszívózni társasházban?

Figyelt kérdés

Szerintetek felporszívózhatok délelőtt? Mennyire számít csendháborításnak? Tök csönd van, senki nem mozog, szakad kint az eső..

Sűrűn, majdnem minden délután porszívózok hétköznap, akkor kb itthon sincsenek.

Amúgy 4 lakásból áll a lépcsőház, mindenki egy szinten van, a falak nagyon vékonyak... szerintem rosszabb, mint egy panel. A szomszédaim nem azok a megértő fajták, örökké van valami konfliktus.


Azért nem akarok holnapig várni, mert délután jönnek hozzám, pici baba is lesz... nekem meg van macskám...

A lakás nem nagy, nem zúgna órákig...


2021. ápr. 18. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Simán, ha kifejezetten nincs megtiltva az SZMSZ-ben (láttam már pár ilyen elvetemült közösséget), akkor természetes, hogy összeporszívózol. Azért a porszívózás nem ér fel egy Tankcsapda koncerttel. :-)
2021. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez bele kell, hogy férjen.
2021. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Ha csendes van akkor nyugodtan használhatod vasárnap délután is. De ha az a visítós 3 házon is áthallatszó agyszétverő fos hulladékod van akkor megtiltom neked, hogy bármikor is bekapcsold!!!!
2021. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!