Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik valami textiltisztító...

Létezik valami textiltisztító spray nem mosható ruhákhoz?

Figyelt kérdés

DM-ben, Rossmannban semmi hasonlót nem találtam. Helyi folttisztításhoz kellene, nem mosható blézer nyakánál lévő szennyeződés eltávolításához. Régebben volt vmi foltbenzin v. hasonló cucc, de ilyet se tartanak a drogériák. Tud valaki jó megoldást?

Tisztítóban 3-4 ezret elkérnek egy blézer tisztításáért, talán az egész nem ér annyit.. :)



#folttisztítás #otthoni vegytisztítás
2021. ápr. 20. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mostam már ki blézert, úgy voltam vele vagy foltosan dobom ki vagy megpróbálom kimosni. Akasztva száritottam, kicsit alaposabban kellett kivasalni, de abszolút működött a dolog.


Most gőztisztitó beszerzésén gondolkodom az ilyen ruháimhoz.

2021. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gőztisztító??? Az nem fürdőszobai és egyéb célokra van???


A gőzös "vasaló" meg egy kalap kaki :))))

2021. ápr. 20. 16:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, az eleje lemaradt: szóval azért nem kísérleteznék mosással, mert egyszer már megjártam... Az elejében lévő vetexes merevítés hólyagos lett, és vasalással sem lehetett visszaállítani az eredeti állapotot. :(
2021. ápr. 20. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
:) alapvetően mindenki takaritó eszközként ismeri a gőztisztitót. De ruhákhoz is jó, direkt adnak hozzá olyan fejet amivel ruhát, kárpitot lehet tisztitani.
2021. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: de magát a működési elvet nem értem... Ha átfújok gőzt egy ruhán, hogyan lesz az tiszta???
2021. ápr. 20. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a gőz vízből van, a víz pedig megköti? a szennyeződést? Tehát jobb oldalon bemegy a tiszta gőz, bal oldalon pedig kijön a koszos gőz jobb esetbe. Szerintem
2021. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban baktériumölő hatása van, azaz szagtalanit. Illetve a forró gőz a kevésbé makacs foltokat el tudja távolitani, feloldja.
2021. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!