Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az gáz, ha egy férfi nem...

Az gáz, ha egy férfi nem tud/nem szeret főzni, de a többi házimunkából kiveszi a részét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Úgy gondolom, hogy nem gáz. 45F
2021. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen dolog a két ember megállapodásán múlik.

Nem arról szól a munkamegosztás, hogy MINDEN háztartási tevékenységnek a felét kell végezni mindkét házastársnak....

2021. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, én sem szeretek/tudok
2021. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha valaki azt mondaná nekem, hogy képtelen egy tűzhelyet meggyújtani, rátenni egy edényt, beletenni vizet, leveskockát, hagymát, tésztát, azt nagyon súlyos szellemi fogyatékosnak tekinteném.
2021. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"rátenni egy edényt, beletenni vizet, leveskockát, hagymát, tésztát,"

Na, azt a levesd edd meg te, mert én azt nem nevezném levesnek! :-)

2021. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

5: Miért, nálad mi a főzés?


Nem vízbe teszed bele, amiket meg akarsz főzni? :))



Sütés: tepsibe kell ugyanezeket beleteszegetni.

2021. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Leveskockával? Na etess valaki mást. :-)Szerintem te még nem ettél igazán finom házi levest.
2021. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

7:


Te valami másról próbálsz beszélgetni, én maradnék a feltett kérdésnél.


Továbbra is úgy gondolom, egy felnőtt embernek el kell látnia magát, megetetni, megfürdetni, stb., és nem másoktól várni.

Aki nem főz, lemond róla vagy megveszi.


De azért ami tényleg nem megy tudásszámba, azt ne "nem tud" cimkével passzolja már le könyörgöm. Aki 50 éves korára nem tanult meg meggyújtani egy tűzhelyet, az nekem kizáró ok kapcsolatra.

Ismerek olyat, aki 60 éves koráig nem tanult meg teát főzni, és nekem ez a gáz kategória, és a kérdés ez volt.

2021. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8: Valószínűleg nem érted, hogy a másik kommentelő nem azt nehezményezte, hogy nem tud egy sötűt beindítani, mert azt tényleg minden hülye tud. Hanem, hogy azért vannak emberek, akiknek az nem "főzés", hogy leveskocka mellé dobunk valamit, ahogy sikerül.

Még egy főzni minimálisan tudó ember is látja, hogy az arányok, finomságok, a főzés ideje, hőmérséklete stb óriási minőségi különbséget eredményezhet a végeredmény tekintetében. Na most van akinek ezen a skálán az alja szint is elég, leveskocka + valami, aztán ahogy sikerül. És van aki ennél egy egész kicsit nagyobb kulináris élvezetekre vágyik. Na ez a réteg akire azt lehet mondani, hogy nem tud főzni és mondjuk nem is akar, mert nincs kedve belerakni azt a nagy mennyiségű energiát (rövid és hosszú távon is), hogy elérje azt a minőséget.

2021. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" Hanem, hogy azért vannak emberek, akiknek az nem "főzés", hogy leveskocka mellé dobunk valamit, ahogy sikerül."


Igen, és ezért kérdeztem, hogy mire gondol akkor főzés alatt, erre nem kaptam választ.


"Na ez a réteg akire azt lehet mondani, hogy nem tud főzni és mondjuk nem is akar, mert nincs kedve belerakni azt a nagy mennyiségű energiát (rövid és hosszú távon is), hogy elérje azt a minőséget."


Értem, de a kérdés nem erről szól, ezt csak te projektálod bele, te akarsz belevinni olyat, ami eszedbe jut, mert érdekel és arról akarsz beszélgetni, és ezért úgy teszel, mintha a Kérdező akarna arról beszélgetni.

Nekem a kérdés csak annyiról szól, amit belefogalmazott a Kérdező.

Úgyhogy nekem ez csak kötözködés a válaszommal.

2021. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!