Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítócégeket magánlakás...

Takarítócégeket magánlakás egyszeri kitakarítására érdemes megbízni?

Figyelt kérdés

Kicsi lakás, zsúfolt is, túl sok cucc van benne, egy évig állt, nem voltunk itthon. Égetően szükség lenne nagytakarításra, zsíroldástól, ablakok, hűtő.

Kb. mennyi időbe telik nekik? Milyen összeg kb? Akinek volt tapasztalata írna róla? El sem tudom képzelni, hogy működik és nem ismerek olyat aki csináltatott már ilyet.



2021. máj. 19. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyeden nincs takarítónéni?

Ismerőseid között sincs senkinek...?

Én inkább bíznám egy bevált takarítónőre, mint idegenekre.

2021. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire lesz releváns amit írok. Külföldön élek, ezért árakat nem fogok mondani, mert az nyilván itt irreleváns. Két lakást takaríttattunk ki ugynaazzal a céggel. A lakások már üresek voltak, mert kiköltöztünk, de még a tulajdonos cég nem vette át (bérlemény volt mindkettő, cégtől bérelve). Padlótól plafonig mindennek a takarítása benne volt az árban: ablakpucolás, konyha, főzőlap, hűtő, fagyasztó, szekrények, fürdő, WC, mosó- és szárítógép kitakarítása (ezek ugye be voltak építve, maradtak a lakásokban). Az ablakpucolás még a redőnyöket is lemosták, igazából ez volt a leginkább pepecselős. Az első lakásnál nem tudom az időtartamot, a másodiknál asszem két napot dolgozott három ember, viszont itt az ablak is sok volt, mert a lakás egyik oldala konkrétan csak padlótól plafonig ablakokból állt, szóval erre kellett egy külön ember, aki csak azokat mossa. Nekünk megérte, mert így tényleg tisztán adtuk vissza a lakást, ez elvárás is volt. Egyik esetben sem volt a tulajdonos cég képviselőjének semmi kifogása, amikor átvette a kulcsokat és ellenőrizte a lakás állapotát. Mivel már a mi cuccaink nem voltak ott, bátran idegenekre bíztuk. Viszont, olyan lakást, amiben lakom, tele van a cuccaimmal, nem bíznék cégre, inkább valami ismerős magánszemélyre.
2021. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri alkalomra bátran megbízhatsz egy céget, csak legyél ott velük, mondd te a feladatot. Nekem egy két szintes, négy szobás házat ablak pucolással, függöny mosással-vasalással 25 ezerért takarított ki két hölgy. Nekem ennyit megért, hogy nem nekem kellett (örökölt ház, nem a sajátom).
2021. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!