Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyenek a Tognana étkészletek?

Milyenek a Tognana étkészletek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek (főleg, hogy jó mélyek a mélytányérok), mennyire bírják a strapát? Nyilván tudom, hogy törékeny, de hajlamos könnyen repedni vagy csempülni?

Lehet őket mosogatógépben tisztítani és mikróban melegíteni velük?

Illetve ha ilyened van, honnét szerezted be?



#étkészlet #tányér #tányérkészlet #Tognana #Olasz étkészlet
2021. máj. 22. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"A termék vidám színeivel nagyon tetszetős. Sajnos a máz a tányérok alapján le van csiszolva, így mosogatógépben történő tisztítás vagy esetlege vízben állás során vizet vesz fel, melyet később, a szekrényben állás során kienged, jó mocsárszagot csinálva. Bár a termék nem sérül a gépi mosogatás során, de emiatt a tájékoztatóval ellentétben nem javaslom a mosogatógépben való tisztítást."

[link]


A legkompetensebb véleményeket a Google-on találod!

Én mindig annak alapján vásárolok komolyabb dolgot.

2021. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1 hónapja végül ajándékba kaptam a családomtól egy készletet és nincs mocsárszaga, nem szívja be a vizet (igaz, nálunk nem is szokás a tányért órákig áztatni, mert sosem olyan koszos, illetve evés után egyből mosogatok). Géppel nem mostam még el őket mert az nincs.

Eddig semmilyen sérülést, kopást nem tapasztaltam, pedig nem kímélem azért őket. Mikróban való melegítéshez is beváltak.

2021. jún. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!