Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penészfotosra mos a mosógépem....

Penészfotosra mos a mosógépem. Hogyan tehetném ismét tisztává? Mivel mossam át és hogyan? A mosószer tartálya mindíg tiszta mivel azt nem használom. De állandóan penészfoltos lesz egy csomó ruha amit csak sós szappanos vizzel tudok eltávolítani.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 13:11
 1/8 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Öblítő helyett önts bele ecetet. Az a vízkő ellen is véd. Esetleg adagolhatsz a mosáshoz némi sót is, a feleségem így csinálja.
2010. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha üresjáratban átmosom ecettel az segít? a sós szappanos víz a habzás miatt nem jöhet szóba,pedig az kiveszi a ruhákbol a foltot. Unom hogy minden mosás után fele mehet áztatni:(
2010. aug. 26. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit előttem írtak, valamint ne zárd be/csukd le mikor nem használod, száradjon ki.
2010. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Van egy Polly nevű tisztítószer (azt hiszem, Rossmanokban fellelhető) ami direkt mosógépek tisztítására szolgál. Beleöntöd, lefuttatsz egy mosást és kiszed minden lerakódott szennyeződést a gépből.
2010. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Nem sós-szappanos, hanem sós. A mosóporhoz lehet keverni, nem habzik tőle semmivel se többet. Próbáld meg átmosni ecettel, de szerintem ez nem ilyen egycsapásra megoldom dolog lesz, folyamatosan kellene alkalmazni. És csatlakozom az előttem szólóhoz, mosás után mindig hagyd nyitva, hogy kiszáradjon.
2010. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen! Polly az ász! Nekem is úgy javasolták! Segíteni fog! 800-1500 ft közt van az ára, attól függ, milyen helyen sikerül beszerezned! 1 alkalomra való, az egész flakont fel kell használni!
2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ecettel szoktam átmosni, a mosószer helyére beleöntesz egy üveggel és elindítasz egy mosást.
2010. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosógép szerelő ajánlotta, 2 liter ecet a bobba, éjjel álljon benne aztán magas hőfokon egy üres mosás 2 havonta elég. Bevált!😊
2020. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!