Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Túlzás mindennap porszívózni?

Túlzás mindennap porszívózni?

Figyelt kérdés
Nagyon porosodik minden, és tisztaságmániás is vagyok ezért minden nap felporszívozom, mellette pedig kb 2 naponta Domestosszal fel is mosok.

2021. aug. 5. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked így jó… Gondolom, ha minden nap csinálod, akkor ez inkább amolyan ahol a papok táncolnak porszívózás, az belefér, de teljesen a te dolgod.
2021. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hétköznap "felületes" csinálom, vagyis csak portörlés és ahol járkalunk, asztal alatt stb

Hétvégén szoktam arrébb tolni a kanapét illetve olyan helyeket ahol alapból nem férek hozzá.

2021. aug. 5. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk túlzás lenne, főleg a vegyszeres felmosás, mert se kert, se állat, se cipővel nem megyünk be. De hát a te otthonodban csináld úgy, ahogy te jól érzed magad. Esetleg egy robotporszívót megfontolnék a helyedben, azt beprogramozhatod és akkor nem veszi el az idődet.
2021. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem túlzás és felesleges is. Nem gondolkodtál még esetleg egy légtisztító gépre? Nem ismerem mennyire hatékonyak, csak eszembe jutott.
2021. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*gondoltál
2021. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
egy tisztaságmániásnál normális, de egy normális embernél nem normális.
2021. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha neked nem nagy gond/fáradtság, vagy igényled a nagyobb fokú tisztaságot, akkor miért lenne gond? Sok háztartásban inkább az ellenkezője a gond...

Jó munkát! :)

2021. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor csináld így. Én hetente porszívózok hétvégén, amikor ráérek.
2021. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Egyeltalán nem.
2021. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én soknak találom, igaz nem poros a környék, de hétvégére látszik, ha valahol ül a por, ezért szombaton takarítunk.
2021. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!