Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után foltokban kifakulna...

Mosás után foltokban kifakulnak a törölközőim (lent kép). Mitől lehet, mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 10. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami a mosószerrel nem stimmel. Írd meg, mit használsz, akkor jobban tudok segíteni.

Így olyan hatása van, mintha mosás közben hipót öntöttél volna hozzá, de ezt nem tartom valószínünek.

2021. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a dobba folyik le a mosószer, valamiért nincs adagolója, ellentétben az öblítővel. De nem hiszem, hogy ez a baj, más is használ ilyen mosógépet. Egyébként semmi különöset nem csinálok, nem öntök pluszba hozzá semmit, csak mosószer + öblítő, és mindig 40 fokon mosom a színes ruhákkal együtt.
2021. aug. 10. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem megmarja a tömény mosószer, pontosabban kiveszi a színét. Úgy 30 éve voltak ilyenek a mosószerek- porok( vagy a ruhafestés?)

Lehet, hogy a törölközö ilyen gyengén festett.

2021. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen mosószert használsz: márka, folyékony, por, tabletta vagy kapszula?

Ha jól értem, akkor valami folyékony lehet, ahhoz szokott lenni olyan adagoló, amibe bele kell önteni, a ruhßak közé tenni és csak fokozatosan kerül a ruhákra, felhigítva.

2021. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább kapszulával mosni.
2021. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami kimarta.
2021. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vastagabb ingem, amin ilyen foltokat tapasztaltam, de ráfogtam, hogy a feleségem által kedvelt öblítőtől lehet (ugyanis a maradványai a ruhán maradnak és ez a későbbi mosásra hatással lehet).
2021. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem maradt véletlen benne fehérítő vagy hypo? Nekem utána volt ilyen.
2021. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Folyékony mosószer, amihez nincs adagoló, a dobra folyik mosás előtt. A többi ruhával és néhány törölközővel nem csinálja ezt. Azon is gondolkodtam, lehet, hogy túl sok ruhát-törölközőt mosok egyszerre.

Ha elfogy a mosószer, öblítő akkor mosótojást fogok venni, hátha az jobban beválik.

2021. aug. 10. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi a mosószer és öblítő neve?

Mennyi mennyiséget raksz?


Valóban nem szabad megtömni a mosógépet, csak lazán, max 3/4-ig kell tölteni.

2021. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!