Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindennapi gyors takarításhoz...

Mindennapi gyors takarításhoz mit javasoltok inkább egy vezeték nélküli porszívót vagy egy robot porszívót?

Figyelt kérdés
Fontos megjegyeznem, hogy mind a két verzióból csak az olcsóbb kategóriára lenne keret. (Maximum kb.: 30-40 ezer)

2020. nov. 17. 14:39
A kérdező szavazást indított:
Vezeték nélküli porszívó
Robot porszívó
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk pont egy ilyen 40 ezres kategóriájú electrolux vezeték nélküli porszívónk van, nagyon elégedettek vagyunk és sokáig bírja egy töltéssel, bár nem írtad mekkora lakást takarítanál vele, a miénk elég kicsi. De könnyű a használata, maga a gép sem nehéz és a tartály tisztítása is egyszerű.
2020. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

a lidliben vettem egy éve az aksist, akkor 20ezer volt 3 év garival. Nagytakarításra nagygép, napi gyorsra az akkumulátoros.

Nem bántam meg. Húszezerért pont kiváló

2020. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Robot porszívó oda jó, ahol nagy terek vannak kevés bútorlábbal és lehetőleg rojtos-bojtos szőnyegek nélkül.
2020. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Robot!

Én nagoyn élvezem, mobiltelóról lehet vezérelni, akár az irodából munkaidőben :) el tudom indítani.

Tény, hogy olyan lakásba nem való, ami túlzsúfolt, és hosszúszőrű szőnyegek vannak.

2020. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is s Lidliben vettem egy húszasért egy akkusat, még világít is maga elé. Az étkezőben, konyhában a morzsákat, szöszöket, (leszóródott lisztet) gyorsan eltüntetni, mielőtt széthordanánk, isteni...
2020. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A robot nem gyors takarításhoz való. Egy-másfél órát is elpiszmog a lakás méretétől függően. Tény, hogy ha nem vagy otthon és nem zavar a zúgása akkor igazából a robot nagyon jó megoldás. Nekem is van, nagyon szeretem. Nagy küszöb és hosszú szálú szőnyeg ugyanakkor akadályt jelenthetnek. Viszont ha gyorsan át akarsz szaladni a lakáson, arra inkább a vezeték nélküli állóporszívó a jobb választás.
2020. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küszöbök, szőnyegek, sok-sok bútorláb, vackok a padlón nem használnak a robotporszívónak. Csak szívás lesz.
2020. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Melyiket választottad végül? Akiknek bevált gépük van ennyiért (bármelyik), leírnák a típusát? Köszönöm!
2021. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!