Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossátok el a nokedlis,...

Hogyan mossátok el a nokedlis, palacsintás keverőtálakat, úgy hogy ne ragadjon a mosogatóslzivacsra? Ez régóta foglalkoztat!

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre a célra nekem külön dörzsim van.
2010. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hideg vízbe beáztatom, majd - megmondom őszintén - kézzel szoktam kimosni és csak azután szivaccsal. Ha jól le van áztatva, akkor a kezedre sem ragad semmi.
2010. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én általában rögtön folyó víz alatt elmosom, kézzel és nem szivaccsal. Ha lejött minden tészta csak utána jöhet a szivacs és mosogató. Nekem is beleragdt mindig a szivacsba, ugye azt akkor dobhattam ki..
2010. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszike ezeket én is próbáltam,azthittem hogy van ennek egy külön módja! köszi a válaszokat!(K)
2010. aug. 29. 17:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Amint kész a nokedli, mosogatok.Kézzel szedem le a nagyját, a többit szivaccsal.
2010. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is azonnal elmosom, de nekem a víz sugara olyan erős, hogy lehozza, na meg a 90 fokos folyóvízzel ha lecsapatom, csak úgy málik le a pitli oldaláról, és mikor lehozta mindet, utánna szivaccsal mosom tovább.
2010. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is kézzel. Szerintem nincs más módja, h. ne ragadjon a szivacsba :)
2010. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a legjobb,ha kiteszed a napra és megszárad,akkor teljesen lepereg,gyakorlatilag nem is kell mosogatni.Télen a radiátor a megoldás.De csak a műanyag keverőtálnál működik,sajnos a nokedliszaggatót és fakanalat azt el kell mosogatni,de én is kézzek szoktam,semmi szivacs.
2010. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Géppel.
2010. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia! Én mostanába úgy csinálom hogy zuhanyrózsával mosom le (persze a tésztás víz nem a kádba megy hanem vödörbe) és nem kell hozzá szivacs mert a zuhany ereje elég nagy és pikk pakk lejön.
2010. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!