Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha elfogyott az öblítőm,...

Ha elfogyott az öblítőm, mivel tudnám kicsit illatosítani a ruhákat (ecetről tudok, mint öblítő...de illatosítani lenne jó)?

Figyelt kérdés
Van teafaolajam...valami rémlik ebben a témában, de nem vagyok biztos benne, hogy jól emlékszem...arra pláne nem, hogy ha jó is a teafaolaj, azt hogyan...mivel és mennyivel keverve...és mennyi kell pl. a teafaoljból (?)
2021. aug. 22. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan kihagyhatod az öblítőt, nem létszükséglet, hogy legyen valami szaga (na jó, illata) a ruháknak. Én egyáltalán nem használok, leszoktam róla.
2021. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
A teafaolaj büdös, nem javaslom. Egyéb illóolajat viszont adhatsz hozzá.
2021. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
....akkor lehet, hogy mosáshoz szokták használni (kettővel ezelőtti barátnőm/élettársam...de tőle már nem akarok kérdezni....semmit...). Igen...szinte biztos, hogy mosáshoz, mosószódával keverve talán....de lehet, hogy hülyeség. Köszönöm, lehet, hogy nem öblítek én se (mindig). Vannak olyan ruhák, amiknél az illat kevésbé tényező, azokhoz mindenképpen használok egy kis ecetes vizet....Köszi!!
2021. aug. 22. 13:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Teafaolajat fertőtlenítésre használják. Vízben nem oldódik az olaj, ezért max alkohollal keverve tud eloszlani.
2021. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
2021. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Most megtanultad, hogy sose hagyd elfogyni
2021. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ecetet használok a vízkő ellen és hogy ne legyenek kemények a ruhák. Illata nem lesz, de ecet szaga se lesz. Ritkán 5-6 csepp teafaolajat is cseppentek a ruhákra fertőtlenítőnek.
2021. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Milyen mosószert használsz? Mert legtöbb esetben azok is illatosítva vannak, és öblítő nélkül is van enyhe illata a ruhának.
2021. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha elfogy az öblítő, akkor venni kell még öblítőt.
2021. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden mosószer kb illatosított. Hány adag ruhát szeretnél mosni öblítő nélkül?
2021. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!