Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az üvegkerámia főzőlapot...

Az üvegkerámia főzőlapot mivel lehet a leghatékonyabban letakarítani?

Figyelt kérdés
Vettem Domol és Frosch ehhez a felülethez való tisztítószert. Van kaparóm is, még is vannak olyan foltok, amelyek nem jönnek le. Mást használjak?
2021. aug. 28. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van én is használtam már az atya úristent is rá de van ami semmivel nem jön le. Szerintem bele égett zsír lehet vagy ilyesmi. Nem tudtam még rájönni.
2021. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Vileada szivacs zold fele es sima cif valt be. Nem karcol es leszed mindent. De csak kis feluleten probald ki, nehogy bajt csinalj a sajatodon.
2021. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sarga cif,mindent lehoz. Krem surolo es szivaccsal hasznalom.
2021. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor kipróbálom a cift!
2021. aug. 28. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen használtam rá kifejezetten erre a célra árult tisztítószert, de aztán beláttam, hogy teljesen felesleges. A szétfröcsögött olajat mosogatószerrel takarítom le, az égett foltokat folyékony súrolóval. Kaparópengém is van, bár azt többnyire csak akkor kell elővennem, ha kifut a tej.
2021. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre mosogatószerrel, puha szivaccsal áttörlöm. Másodjára kap egy adag jó minőségű, főzőlapra való tisztítót, szintén szivaccsal. Ezután letörlöm papírtörlővel, és ha csíkos marad, utána kap egy adag ablaktisztítót is, száraz ronggyal. Garantáltan akármilyen szennyeződés után újszerűre varázsolom ezzel. De ha nem vészesen mocskos, elég önmagában a mosogatószer vagy a főzőlap tisztító.
2021. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanúgy csinálom, mint #6 :)
2021. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!