Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A profik mivel pucolnak...

A profik mivel pucolnak ablaküveget hogy tényleg csillogó, foltmentes lesz?

Figyelt kérdés
Ilyen takarító cégekre gondolok. Ez valami profi vegyszer vagy profi "rongy" amivel áttörlik az üveget? Nekem otthon soha nem sikerül olyan tisztára megpucolni ahogy nekik az iroda ablakait.

2021. szept. 25. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Meg ne feledkezzünk meg a jó minőségű ablaktisztítóról.
2021. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%
Az ecet nem hagy nyomot. Ezt a lehúzót meg felejtsük már el végre, mert csak kültéren használható. Több emeletes családi háznál nem kívülről pucolja az ember az ablakokat, de igazából már egyszintesnél sem szoktam látni, hogy udvar felől pucolná valaki.
2021. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Tarsashazban emeleten mi is lehuzoval pucoljuk az ablakokat belulrol.
2021. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

"Ezt a lehúzót meg felejtsük már el végre, mert csak kültéren használható"

ezt honnan vetted?

2021. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
clin ablaktisztító és papírtörlő. ennyi ha kell áttisztítod 2x 3x és megvan.
2021. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
#13 És téged nem zavar, hogy a lehúzott folyadék lezuttyan a szőnyegre? Végülis...
2021. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%

#16, nem, mert veled ellentétben van agyam és úgy 3 próbálkozás után be tudtam lőni, hogy mekkora felületre hány fújás kell ahhoz, hogy a lehúzás végére pont ne maradjon, csak minimális "lezuttyanó" mennyiség, ami 20mp alatt elpárolog.


De gondolom neked az is meglepő információ, hogy lehet előbb ablakot tisztítani, mint felmosni :DD

2021. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
#17 Ez most fájdalmas volt. A lehúzó arra van kitalálva, hogy az üveget telibe nyomd tisztítószerrel és lehúzd vele. Van olyan, amelyiken szivacs is van. Akkor te azt a felét nekiállnál csavargatni, hogy minél kevesebb folyadék jusson az ablakra? Semmi értelme nem lenne. Ha fújós szerrel dolgozol, arra nem kell lehúzót használni.
2021. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nekem mindig lefolyik egy csomó a padlószőnyegre a lakásban. Ha kevesebb szert fújok, akkor nem jön le a kosz. (Mósószeres vízzel letörlöm a koszt egy ronggyal, után a ablaktisztítót fújok rá, azt szétkenem, majd lehúzom (félprofi gumival), ottmarad a víz a széleken. Nem tudom rendesen megmosni...))
2021. szept. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#18 arra nem gondoltál hogy létezik rongy? amivel folyadékokat lehet felitatni?
2021. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!