Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A profik mivel pucolnak...

A profik mivel pucolnak ablaküveget hogy tényleg csillogó, foltmentes lesz?

Figyelt kérdés
Ilyen takarító cégekre gondolok. Ez valami profi vegyszer vagy profi "rongy" amivel áttörlik az üveget? Nekem otthon soha nem sikerül olyan tisztára megpucolni ahogy nekik az iroda ablakait.

2021. szept. 25. 18:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Te összemocskolod a szőnyeget a koszos folyadékkal, utána felitatod papírral? Bocs, de ilyet én még életemben nem hallottam. Elég igénytelennek kell ahhoz, hogy valakit ne zavarjon, ha takarítás közben koszosabb lesz a szőnyeg, mint volt.
2021. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 dehogy is!! fogod a kis rongyodat és odanyomod az ablakkeret aljához, ahogy húzod le a szert, úgy issza fel a rongy. sose kerül a földig a folyadék. ezt hogy nem sikerült kilogikáznod??
2021. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ezt privátban folytassátok!
2021. szept. 30. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!