Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mekkora rend van nálatok?

Mekkora rend van nálatok?

Figyelt kérdés
A hétköznapokban, általánosan mennyire tudtok rendet tartani? Mondjuk, ha váratlanul beállítana egy vendég, feszengenétek, vagy nyugodtan beengednétek, ha a lakásotok rendezettségére gondoltok? Kifejtés is érdekel, de adok meg szavazási lehetőséget is.
2021. szept. 28. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Rosszul érezném magam, ha beállítana, mert nincs olyan rend általában, mint amilyennek örülnék.
Nem zavarna, szinte bármikor jöhetne, mert nálam olyan rend szokott lenni, amiben nyugodt vagyok.
51 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Jajj, én nagyon rend- és tisztaságmániás vagyok. 😅 Tudom, hogy lazábban kellene hozzáállnom, de engem ez nyugtat meg, ha rend és rendszer van körülöttem. Valószínűleg azért, mert elég kaotikus volt a gyerekkorom. Mindig is ilyen környezetre vágytam, amit most megteremtek magam körül.

30/n

2021. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Én szeretem a rendet, és rendet is tartok magam körül, de csak hétköznap, hétvégén kicsit elengedem magam ilyen téren mert nem érek annyira rá, hétfőn takarítok ki.
2021. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen rumli van. De ez a lakás miatt is van. Szokott rend is lenni.

Nem szeretek eléggé itt lakni, vannak hiányosságai a lakásnak.

2021. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam rendetlenség van(bár ha rend lenne, akkor nem találnék semmit, így mindent megtalálok, mert mindennek megvan a helye). De ha jön valaki, akkor elfogadja, mert ismer. Ha valakinek nem tetszene, azt mondanám akkor ne nézze.
2021. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugdíjasok vagyunk, rend van, de nem katonás rend.

Ahol gyerek is van, bizonyára más a helyzet, hiszen nem lehet állandóan figyelmeztetni a rendtartásra, mert idővel bedilizik. A gyerek hadd játsszon, de este némi rendet is csinálhat a játékai között.

2021. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vállalható a lakás, bár az IKEA katalógusba nem kerülne be. Elegendő szekrény híján sok kacat van szem előtt, de az összhatás még nem bazári. Ettől függetlenül ne akarjon hozzám váratlanul-hívatlanul beállítani senki, mert az a legnagyobb bunkóságok egyike.
2021. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jelenti a rendet, ha megtalálom, amit keresek. Ez jelentheti azt is, hogy valamit egy adott tevékenység után nem oda teszek vissza, ahonnan elvettem. Engem inkább az zavar (néha), hogy vastag porréteg képződik minden tárgyon.
2021. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem lehet A-ra, vagy B-re szavazni. Nincs, vagy aligha van két egyforma élethelyzet.

Mi ketten vagyunk párommal, mindig rend van, mindennek megvan a helye, használat után mindig mindent oda teszünk vissza. Mindig! Ha hulla fáradtan érünk is haza, akkor is eltesszük a cipőt a helyére, ruhát a szennyesbe, mosatlan edényt, poharat a gépbe.

Takarítással is így vagyok, inkább 2-3 naponta letörölgetem a port és felporszívózok, minthogy a hétvégéből több óràt erre áldozzak.

De mindenki más!

2021. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Változó és az egész lakásban sem egyforma.

A munkám változó intenzitású, így amikor sok a túlóra, akkor nem feltétlenül klassz minden. Ha több időm van, akkor szoktam nagytakarítást csinálni.

A nappali azért mindig megüti azt a szintet, hogy simán beengednék akárkit; meg a fürdő is. A konyha is OK szokott lenni. A háló hamarabb "elszabadul".

2021. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
A renddel nincs problémám, nálam inkább a porréteggel való küzdelem a kihívás, amit nem igazán sikerül teljesítenem.:(
2021. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!