Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógép mosás közben rozsdas...

A mosógép mosás közben rozsdaszínű foltsorozatokat "varázsol" a ruhákra, főleg a pamutruhákra, ezzel kukára ítélve őket (a foltok ugyanis még hypoval sem jönnek ki). Tehetek valamit? Mitől van ez? Dobhatom ki a mosógépet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is csinál ilyet néha a mosógépem, nem tudom hova tenni a dolgot, átvizsgáltam a dobot, nincs benne semmi olyan ami ezt előidézhetné:S
2010. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt kérdezte a kérdező, hogy neked is rozsdás lesz-e a ruhád mosás után?


Nem kell kidobni, át kell nézni figyelmesen.

Szimmering probléma lehet nagy valószínüséggel.

2010. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ecettel tisztítsd ki a gépet vagy nézesd meg szerelővel
2010. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ecet, en is ezt csinalom, kb havonta. Ontss ket liter ecetet, legmagasabb vizmagassaghoz, es moss ruha nelkul a leghosszabb cikluson. Kimossa a gepet, nem lesznek rozsda, piszkos foltok a ruhan.
2010. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Calgon reklámban nem azt mondja a nő,hogy épp az ecet okoz rozsdásodást?Amúgy én is ecetet használok...
2010. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kit érdekel mit mond a nő? az reklám... az ecet pont hogy nem tesz kárt a gépben ha 1x-1x mosol vele
2010. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem Whirlpool-om van. A hasznalati utasitas ajanlja az ecettel valo atmosasat a gepnek. A masik, hogy eladok, javitok, mindig mondjak, hogy csak a fele mososzert adjuk hozza, mint a konyv ir. A sok mososzer is tonkre teszi a gepet.
2010. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha ecettel átmosom a gépet, mielőtt ruhákat teszek újra bele, ruha nélkül ajánlatos egy mosást elindítani? Amit az ecet leold, az nem fog utána még egy ideig megjelenni mosás közben tönkretéve a ruhákat?
2010. szept. 1. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a legmagasabb hőfokon,leghosszabb programon szoktam ecetes "üresjáratot" indítani és a későbbi mosásoknál nincs nyoma vízkőnek!
2010. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!