Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi idő telik el két...

Mennyi idő telik el két ágynemű (és pizsi) mosás között?

Figyelt kérdés

Vasalni is szoktad?

Milyen tippeket adnál még a mosásról egy kezdő "háziasszonynak"?



2021. okt. 25. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hetente szoktam ágyneműt cserélni, általában szombaton vagy vasárnap. Pizsomát két naponta cserélünk.

Mosási tippek: kis túlzással, de az elmúlt 10 évben szinte az összes nevesebb mosószer márkát kipróbáltam. Amit tapasztalok, hogy a foltok előkezelés nélkül egyik mosószerrel sem jönnek ki. Nekem ami bevált évek óta az a Perwoll színes és fekete változta. Fehér, világos ruhákra pedig a Persil mosópor.

2021. okt. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hetente van ágyneműcsere, két-három naponta pizsamacsere. Ha beleizzadok, akkor naponta. Nekünk csak fehér ágyneműnk van, 60 fokon mosom, DM vagy Müller sajátmárkás fehér mosóporával, öblítő nélkül. Én nem vasalom, nem zavar, ha nem tükörsima. A lepedőink gumis vásznak, azokat sem kell vasalni.
2021. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!