Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosó szárító gép valóban nem...

Mosó szárító gép valóban nem olyan jó?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon hely a lakásban, a szárítást meg valahogy meg szeretném oldani, mert irtó nagy a páratartalom a száradó ruhák miatt. Szárítós mosógépek valóban nem olyan jók? Ha lenne helyem biztos, külön külön lenne.
2021. okt. 30. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ami miatt nekem nem jött be: a szárító kapacitás alacsonyabb volt, mint a mosó. Tehát tele dobbal nem küldhettem rá a teljes adagra a szárítást, hanem ketté kellett szednem, vagy kisebb adagot kellett mosnom.
2021. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én mindig csak félig pakolom a gépet, mivel érzékeny a bőröm. Tehát a 8 kilós gépbe is inkább 4-5 kiló ruhát tennék.
2021. okt. 30. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy az adott gépben mennyi ruhát lehet szárítani.

Mondjuk az enyém régi gép volt, lehet, hogy a mostaniak már jóval többet tudnak.

2021. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Nekem volt, de kifejezetten örülem, amikor tönkrement, és lecserélhettem.

Mosni sem mosott olyan szépen, mint ami csak mosógép, a szárítórész maximum a fele ruhát tudta egyszerre szárítani (nem megtömött gépröl van szó, hanem amibe lazán pakoltam), igen sokáig járt egy programja és vagy agyongyürte, vagy nem lett rendesen száraz, ki kellett még teregetni legalább egy napra.


A 8 kilós gép esetén max. 2-3 kilót bír a szárító!

2021. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Mivel a gépeket egymásra lehet pakolni és ehhez kapható összekötő elem is, ugyanazt az alapterületet foglalja, mint a mosó-szárító.
2021. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van akinek kazán vagy bojler van felette szóval nem opció az egymásra pakolás.
2021. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is gondolkozom rajta, nálunk egymás fölött sem fér el. A régebbi típusúak nem voltak túl hatékonyak, anyu is alig várta, hogy tönkremenjen, de lehet kapni elvileg már jó hatásfokút.

Ami nekem kicsit negatívum, hogy nem lehet mindent szárítani, úgyhogy végig kell gondolni, hogy mi teregetendő és mit lehet rögtön szárító programra is tenni.

2021. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

7 vagyok. Mi végül megvettük és nagyon nem bántam meg, sőt... azóta imádok mosni! :D Sok idő egy program és meg kell szokni, hogy átalakul egy kicsit a rutin, de nekem felbecsülhetetlen, hogy este elalvás előtt bepakolhatom a ruhákat késleltetéssel és másnap mire hazaérek munkából kb. pont lejár, én pedig pakolhatom ki és hajtogathatom be egyenesen a szekrénybe a száraz ruhákat. Én így már azt mondom pozitívum, hogy egyben van és nem kell átpakolni. :)

9 kg a mosási töltet és 6 kg a szárítási. Vagyis ha mosni és szárítani is akarok, akkor 6 kg a max. Mivel a férjemmel a dupla ágyneműhuzatunk lepedőstől is belefér a 6 kilóba, nekünk ez így tökéletes. Illetve mivel van benne rövid program (3 kg - 3 óra), ezért baba mellett is tökéletes lesz a kisebb adagokhoz. Iszonyat kényelmes, nem is tudom hogy tudtunk eddig létezni nélküle télen. :)

2022. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Megkérdezhetem milyen gépet vettél #8?

Én is mosó szárítógépet szeretnék venni. A villamos hálózat kialakítása miatt olyan lenne jó ami max 16 amperos (3520 kW).

2022. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze. Electrolux EW9W249W.

Nem tudom, hogy megfelel-e a keitériumaidnak, mi nem ilyen szempontok alapján választottuk. Nem olcsó kategória, de én csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni.

2022. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!