Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruhák fehérítésére mit használ...

Ruhák fehérítésére mit használtok mosáskor?

Figyelt kérdés
Pl: Milyen mosószert? Vagy külön adalékot? Esetleg házi praktikák? És ezeket hogyan kell használni?
2010. szept. 5. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

domestos fehérítő+szódabikarbóna+fehérítős mosószer. ezt összekeverem egy kis pohárban (jól felhabzik :D) beleöntöm az előmosásos rekeszbe.

a sima mosópor rekeszbe teszek fehér ruhára való mosóport, és öntök hozzá egy kis flóraszeptet.

az öblítősbe meg ízlés szerint öblítőt.

60 fokon szoktam mosni.

általában szép fehérek maradnak a cuccok.


tudom, majd jönnek a lehurrogók, h mennyire túlbonyolítom. van benne igazság, de nekem ez kell a komfortérzethez :D ja, és persze imádok mosni :D

2010. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon szürke vagy sárga, vagy véletlenül összemostad vmivel, esetleg makacs folt került rá, akkor áztasd be domestos fehérítős vízbe, és utána moss.

előző voltam .

2010. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Amway Bleach nevú fehérítőjét. Ha az nincs, akkor semmit.


Domestost csak akkor használj, ha szívből gyúlölsz mindenkit, akinek a ruháját mosod, beleértve esetleg magad is.

2010. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom miért kell elátkozni a domestost, eddig semmi bajom nem lett tőle, pedig már 10 éve használjuk a háztartásban sokmindenre.


sajnos nem ismerek egy amway ügynököt se, úgyhogy nem fogom megtapasztalni milyen csodálatos az ő hipójuk :P

2010. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen fehér ruhákra való Arielt. Tökéletesen fehérek maradnak a ruhák, pedig csak 40 fokon mosom és nem rakok mellé semmi mást. Na jó, ha eszembe jut, akkor egy kis ecetet az öblítős rekeszbe, de azt se mindig.
2010. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En kimosom a ruhakat geppel es utanna lavorba teszem oket feheritos, hipos vizbe aztatom es azutan rendesen kioblitem oket! nem merek mindenfele feheritoket a mosogepbe tenni
2010. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ecetet használok öblítő helyett és Tandil mosóport. Ha valamelyik esetleg sárgul,akkor hipózom mosás után.
2010. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!