Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használtok gumikesztyűt...

Használtok gumikesztyűt takarításhoz? Egyet használtok mindenhez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 22:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
Fürdöszoba takarításához szoktam használni, mert ugyebár ott maró tisztítószerekkel kell dolgozni. De máshoz nemigen szoktam.
2011. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is csak a fürdőhöz használom és igen, egy van csak használatban.
2011. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Dettó, fürdőnél, WC-nél.
2011. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak a WC-hez a bacik miatt, egyébként nem, csak ecettel takarítok, az nem bántja a bőrömet.
2011. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha erős szerekkel takarítok. Egy pár van, nem hiszem hogy több kellene, hiszen WC tisztításnál sem nyúlkálok bele, arra ott a kefe.
2011. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudok kesztyűben semmit sem csinálni. Nem érzem biztosnak a fogást vele, belemelegszik a kezem, kényelmetlen, minden bajom van. :S
2011. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak a mosogatáshoz veszek gumikesztyűt, hogy ne égesse meg a kezem a 80 fokos víz, mert abban szeretek mosogatni.
2011. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Otthon csak akkor használok gumikesztyűt ha veszélyes anyaggal dolgozom..(sav,klór stb)

Mivel én eljárok másodállásban takarítani is,ott kötelezően használom a wc takarításnál.(1 női,és egy férfi wc van)

2011. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok. Pedig nagyon tiszta vagyok, a wc-t kétnaponta takarítom, Domestossal, kefével, majd kefe után szivaccsal is. Még sose volt a kezemnek semmi baja. Én utálom a kesztyűt, azt csak akkor veszem fel, (munkavédelmi kesztyűt) ha tüskés bokrokat metszegetem a kertben.
2011. okt. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem használok. A wc-hez egyszer használatos nejlonkesztyűt veszek fel.
2011. okt. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!