Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Meddig használtok egy fakanalat?

Meddig használtok egy fakanalat?

Figyelt kérdés
Most mosogattam, és nincs semmi baja, csak barna. Aztán eszembe jutott, hogy hányféle kaját kevergettem már vele, de nincs szívem kidobni.
2011. aug. 10. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy barna, a használattól. Hacsak nem égett, törött vagy nagyon elkopott a kerek része, én használom. Egyébként meg én másikat használok a húshoz, leveshez, pudinghoz :) Van vagy 20 db.
2011. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé használódik, ha a fakanalat nem főzöd (én már próbáltam, de nem puhult meg), hanem főzés közben kiveszed a kajából egy külön kistányérra, vagy tálcára.
2011. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

20,35 vagyok!

Egyébként én úgy osztom, hogy paprikásos kaja (pörkölt, "piros-leves") fehér kaja (törtpaprika nélküli). Amit viszont palacsinta, piskóta és hasonlók készítéséhez használok, azt semmiképp sem veszem elő normál főzéshez. Kb 8-10 használatban levő fakanalam van. Amikor már nagyon "fekete", akkor kidobom, viszonylag olcsón lehet venni másikat.

2011. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk speciel van olyan, ami 17 éves és még mindig semmi baja. Némelyik megreped...ez minden.
2011. aug. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én addig használom, amíg el nem kopik. Egyetlen fakanalam van, és egy spatulám, kicsi a konyha, nem is tudnék hova tenni többet, így se férek el. Használat után szépen elmosogatom azonnal és nincs vele semmi gond. Ja és soha nem éreztem, hogy gond lenne azzal, hogy a pörköltet és a pudingot is ugyanazzal csinálom :) Rendesen el kell mosni és kész :)
2011. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem is sok fakanalam van, csak érdekelt, hogy mások milyen gyakran cserélik le.

Köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 11. 08:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én idén leszek 42 éves házas, és vannak olyan fakanalaim, amik kezdettől megvannak. Bár amióta mosogatógépem van, 14 éve, egészen kivilágosodtak a régiek is.
2011. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nekemnemadtak válasza:
13%
az asszony a fakanalat másra használja.utánna azzal eszik.
2011. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En addig hasznalom amig valamelyik haszontalan kolok hatsojat ki nem porolom vele, mert ilyenkor rendre eltorik
2014. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!