Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Összehajtva ki lehet mosni...

Összehajtva ki lehet mosni normálisan a ruhákat, ágyneműket?

Figyelt kérdés

A párom folyamatosan összehajtva rakja be az ágyneműket mosni. Általában a saját farmerjait is összehajtva rakja a szennyesbe, de azokat szét szoktam nyitni, ha én indítom a mosást.


Szerintem akkor lesz hatékony egy mosás, ha a ruhák egymáshoz dörzsölődnek mosás közben, viszont ha egy ágyneműhuzat összehajtogatva kerül be a gépbe, akkor mosás végén úgy is szedem ki onnan és a belső rétegek nem dörzsölődnek semmihez.


Szerintem így nem hatékony a mosás, de lehet, hogy csak én vagyok tájékozatlan, ezért kérdezlek benneteket.


2021. dec. 2. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mivel összehajtott kupacot viszek a fürdőbe ágyneműből, így is rakom be. Kb öt perc után már nincs hajtogatva a gépben :D
2021. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!