Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér mosópor helyett most...

Fehér mosópor helyett most mit használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elfogyott a mosószer itthon a fehéreknek, és kiszeretném mosni őket, de majd csak pénteken tudnék venni mosóport.

Addig mit tudtok ajánlani?

Például az alsóneműt, mivel mossam ki?

Elég bele fehérítő, és öblítő?


2010. szept. 7. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem! Ha nincs mosószered akkor mit akarsz helyette használni?
2010. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szines ruhához való mosópor is jó. Az elvileg nem veszi ki a szint, emiatt használják szinesekhez és valszeg nincs benne fehéritő.Attól még jó lehet a fehérhez is.
2010. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:

Igen, elfogyott a fehér mosószerem, majd pénteken tudok csak venni.

És addig szeretném az alsóneműket kimosni.

Gondoltam rakok bele csak simán fehérítőt, meg öblítőt.

Hm?

2010. szept. 7. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:

szódabikarbónát önts a mosópor helyére. szép fehér lesz tőle a ruha.

egyébként azért ennyire nem kell túllihegni. a színes mosópor is megteszi erre az egy alkalomra.

2010. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan moss ki a színesekhez valókhoz. A kettő között az a különbség, hogy a fehérhez valóban ún. optikai adalék van, amitől fehérebbnek látszik a ruha, nem biztos, hogy valóban fehérebb lett.....
2010. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen csak szappannal mostunk,az biztosan van otthon. De csak kézzel mosd ki a fehérneműket. Utána a gépben öblítsd ki,öblítő helyett ecetet használj.
2010. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyukám samponnal szokott ilyenkor mosni, az is tökéletes. De a színesekhez való is.
2010. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mosogatószer, de én sem értem mit kell túllihegni, én speciel csak univerzális mosóport használok, néha folyékonyt, ha olyan anyag, amire tapadnak a mosóporszemcsék....+ ha nagyon kell fehéríteni, akkor szódabikarbóna...ecet+ öblítő vagy csak ecet öblítésnek
2010. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!