Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Számítógép asztal, ami ahogy...

Számítógép asztal, ami ahogy letörlöm egyből porosodik, ezt mivel ajánlatos letörölni?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít,hogy ilyen hamar porosodik. Ilyen szürke asztal,de nem fa,nem tudom milyen..a lényeg,hogy akár vizessel akármivel letörlöm egyből poros lesz utána. Ehhez van valami módszer,amivel könnyebb tisztítani?
2010. szept. 12. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
PRONTO antisztatikus bútor és műszakicucc tisztitó spray
2010. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én eddig még nem találtam ilyet. A vízszintes felületre akármit kensz, rá fog ülni a por. Esetleg a lakás levegőjét kellene szűrni, hogy ne legyen poros.
2010. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
létezik egy ún antisztatizáló spray. azzal fújd be.
2010. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ruhaöblítővel is törülheted, ennek is antisztatikus hatása van, vagy vehetsz nedves törlőruhacskákat erre a célra, számítógép szaküzletekben kaphatók.
2010. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit csinálsz,nekem is sötét a TV állvány,vettem Prontót is ,azzal annyit értem el h másnap "csak" vékonyan poros...:( maradt a törölgetés,törölgetés,törölgetés...
2010. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Prontót és vileda törlőkendőt használtunk, a kiállított fekete, lakkfekete! kávás TV és videó, nagy Hi-FI berendezések törlésére,(Hi-Fi & Elektronikai szalon), mert csak ez vált be!

azt NEM állítom, hogy a használata után, többet nem kellett törölgetni, de elég volt hetente egyszer...

2010. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most OFF-olok ! Költözz Svédországba !

Magyarországon voltak a rokonok 6! hétig.Együtt mentünk velük vissza a hazájukba,-mi látogatóba.Ledöbbentem,hogy ennyi ideig üres lakásban nem volt poros semmi!Mi 10 napig voltunk oda,a nippek "nem látszottak" ez idő után!

Bocs az off-ért !

2010. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia! a szilikon spry is taszítja a port. az autó műszerfalát is azzal szoktuk befújni.

üdv.

2010. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!