Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan alakíthatnék ki egy 2...

Hogyan alakíthatnék ki egy 2 szobás lakásban számítógép-sarkot úgy, hogy teljesen el legyen határolva, mert mindig lomos?

Figyelt kérdés
Lakótelepi lakásunk van. A nagyobbik szoba nappaliként lesz berendezve. A kisebbik szobába tettük az egyéb kacatokat, amiket nem nagyon szeretek nézni, mert idegesít a lom.Van egy asztal amit az egyik sarokba tettünk, rajta a monitor, számítógép, egyebek. Mivel a párom nagyon rendetlen, mindig rumli van az asztalon és alatta. Hogyan rejthetném el ezt a sarkot ízlésesen, nem cigányok módjára?
2009. szept. 9. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lomokat ki kellene dobni, a szobát rendesen berendezni. A párom is raktárnak használta a kisszobát, én kidobtam mindent ami haszontalan volt, a többit bedobozoltam és eltettem. Azért mert a párod rendetlen, neked még azt nem kell tűrnöd. (25F)
2009. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a szoba elég kicsi.A párom lomjai alatt olyan dolgokat értek, amik neki nagyon fontosak:vezetékek, kütyük, mindenféle villanyszerelési apróságok. Mindig ezekkel babrál, ez a hobbija, ettől nem akarom megfosztani. Csak sajna nincs nekik hely.Az asztal fiókjában lapulnak most, de gyakran előkerülnek és utána nem kerülnek vissza. Nem dobozolhatom el őket, mert úgyis előveszi. Szóval rendetlen típus. Egyébként pont most írtam a CSALÁD témánál kérdést, mit lehet tenni a rendetlen pasikkal. Láttam egy fotón egy tágas nagy sarokszekrényt, nagyon szép apácarácsos ajtókkal és ebbe volt beleépítve az egész számítógépes kóceráj. Bármikor be lehet csukni. Szerintetek ez milyen ötlet?
2009. szept. 9. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez se rossz, de pl. térelválasztónak nagyon mutatós volna a (biztos van szakszerű elnevezése is) "tejüveg", magyarán nem átlátszó üveg. A földön sínben rögzítik, a falon pántokkal, nem kell, hogy a mennyezetig érjen.
2009. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az utolsó ötlet jó, és vedd figyelembe, hogy a tejüveg nagyon drága, jobban jársz, ha veszel sima üveget és lehet kapni flakonos "tejesítőt", ilyen spray szerű!

sok szerencsét

2009. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A tejüveget a talajon és a plafonon is sínbe kell tenni hogy lehessen húzni, vagy nem mozgatható? Most erről jut eszembe hogy vannak ilyen sínbe rakhatós függönyök, amik ki vannak feszítve és szépek. Csak marha drágák, mert még csak a Quelé-ben láttam.

És mi a véleményetek a spanyolfalról? Vagy az már eléggé béna lenne?

2009. szept. 9. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Az üvegfalat -ha nem szeretnék túl sok pénzt áldozni rá- 2 ponton rögzíteném (a falon és a földön), így paravánszerű lenne, de nem mozgatható, éppen csak takarná, amit kell:)


A paraván is jó ötlet.


Dönts aszerint, hogy stílusában mi illik a lakás berendezéséhez! (apácarácsos - régies/polgári, üveglap - modern, paraván - keleties hangulat)

2009. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!