Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikor kell az öblítőt a...

Mikor kell az öblítőt a mosógépbe tenni?

Figyelt kérdés
A mosógépem többször is öblít, esetleg a végén kell beletenni az öblítő folyadékot, vagy az elsőbe? Ha a végén, akkor nem zavaró a ruhán a maradványa? Nekem eddig mindig kimosta a többi öblítéssel, mert már előtte beleöntöttem, de soha nem is lehetett érezni semmit.

2022. márc. 8. 18:31
1 2 3 4
 11/35 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
64%
#10. Hát én kipróbáltam egyszer-kétszer és öblítő/ecet nélkül tiszta kemények lettek a ruhák.
2022. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19%

11, akkor lehet, hogy mosószert kellene válts!

Én ezeket használom:

Perwoll Care & Repair

Perwoll Renew&Repair Black

Woolite Pro-Care keratinos

Teljesen jó állagúak a ruháim.


És én a parfümömet akarom magamon érezni, nem valami vacak öblítőszagot

2022. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
54%

Én is próbáltam az öblítő nélküli mosást, katasztrofális az eredmény. Kemény, gyűrődt ecetszagú ruhák.

Az tény, hogy az sem normális, amit sokan csinálnak, hogy max szintig töltik az öblítőt, meg mindenféle illatgyöngy marhaságokat tesznek bele. De az öblítőnek normál adagolás mellet szerintem semmi halálos hatása nincs, mint ahogyan azt sokan állítják. Van persze aki allergiás rá, de én pl. a mogyoróra vagyok allergiás, mégsem állítom, hogy a mogyoró sz@r.

2022. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14%
Előző, minek raktál bele ecetet?
2022. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
Lehet,hogy túlöntöd az öblítőt. Ha többet teszel bele,és nem az adagoló jelzéséig,az hajlamos lefolyni idő előtt.
2022. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

A gép mindig az utolsó öblítési fázishoz adja a "szagosítót" amit öblítőnek csúfolnak. Pont azért, hogy ne öblítse ki belőle utána.


Ha valóban öblítőszer lenne, akkor a vegyszeres mosószersemlegesítés után még egyszer ki kellene öblíteni, hogy tényleg tiszta legyen a ruha. Dehát akkor nem lesz szaga...


11-es, a ruháid teljesen tiszták lettek!

2022. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:

Amikor beöntöm és becsukom pár másodperc alatt lefolyik az öblítő.

Akkor is az elején kell berakni? 1 órás mosáshoz.

2022. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
#17. Túl sokat raksz akkor bele. Van egy szintjelző, addig szabad csak tölteni.
2022. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17, olvasd el a papírját! Rá van írva mennyit kell hozzáadni, mármint kilóra mért ruhához mennyit. Na annyit kell. Nem hektónyit.
2022. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:

Nem rakok sokat, egy kupakot. A tartály negyedig telik meg.

Szerintem ez még kevés is. Csak két tartály van és nem láttam sehol virágot. Németül van minden írás a gépen, így ott sem tudok tájékozódni.

2022. júl. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!