Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb mosószer? Melyik jobb, a gél vagy a por?

Figyelt kérdés

Ti melyik márkát szeretitek?

Én mindent kipróbáltam már, és nekem az Ariel vált be, fehérekhez és színesekhez is.


2010. szept. 13. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

arielt elvből nem veszek.

de én pl szeretem a persil port, feketéhez az arra való folyékony dreftet használom.

de találkoztak már a ruháim teszkóssal, bioponnal (gél) vagy tomival (por).


nagy különbséget nem vettem észre, nem autószerelő vagyok, hogy olyan kemény foltokkal kelljen birkózni. :D

2010. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted, hogy elvből nem veszel Arielt?

Én válogatós vagyok... :-)

2010. szept. 13. 15:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem most nagyon bejött az Aldiban kapható folyékony mosószer,ára is jó,és szépen kiszed mindent .
2010. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is Ariel párti vagyok. Abból már mindegy, hogy gél vagy por, mindent nagyon szépen kivisz és az illata is jó, így öblítőt nem is szoktam használni. A párom dolgozott a nyáron kőművesnél, mindent kihozott, pedig ott tudott rendesen mocskos lenni :)

Ja meg fajlagosan ennek a legalacsonyabb az ára, akcióban szoktam venni nagy mennyiséget, kb. fejenként havi 250-300 Ft-ba kerül a mosószer. A lakótársunk az "olcsó" teszkósat veszi, 700 Ft egy nagy flakon és elmegy neki egyedül egy hónap alatt.


Első: én sem értem ezt az "elvből nem veszek"-dolgot, írd le lécci, miért, mert kíváncsi vagyok :)

2010. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sokáig Ariel volt.


Most váltok, tesztelek.

Színesekhez MPD-t használok, ráadásul ezzel mosogatok és felmosok, meg takarítok is.

A fehérekhez teszteltem mosódiót, szódát, de nem ájultam el tőle, most jön majd az MPD+mosószóda tesztelés a fehérekhez.

Meg lehet veszek diót 1 kg-t é smegnézem a kiadósságát, mert nekem elég drágának tűnik és mivel marha kemény a víz nálunk, sokkal több kell.

Viszont környezetbarát, ezért nagyon gondolkodom rajta.

2010. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aldi-s Tandil mosóport használok. Az Ariel nagyon drága és semmivel sem tud többet, mint az Aldis. Sőt...
2010. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Számomra az Ariel a legjobb mosópor, de én használok hozzá öblítőt.

Hát ez a Biopon takarékos nem jön be, olyan büdösek tőle a ruhák, anyósom ezt használja, de már a tököm is kivan vele, és ezt vágta a fejemhez, hogy az ariel nem jó..

Mégis ez a legdrágább mosópor, és mindent kipróbáltam, egynek sincs ilyen jó illata, mint az Arielnek. -.-

2010. szept. 14. 12:59
 8/13 Victory82 válasza:
Szia!Én Tide mosóport használok,nekem nagyon bevált:)A párom kőműves és van egy lassan 3 éves kisfiam,eddig minden foltot eltüntettem vele!Üdv.Viki.
2010. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia Viki!

Igen, a Tide is nagyon jól mos!

És annyira jó az illata!

Én is szeretem, de ha választanom kell, akkor az Ariel mellett döntök.

Mikor melyiket veszem. :)

2010. szept. 15. 09:36
 10/13 anonim válasza:

Én a színesekhez mosódiót használok - viszont izzadságszagúak maradnak a ruhák. :(

A fehérekhez mosószódát plusz folttisztító-fehérítő sót (nátriumperkarbonát), Gyönyörű, hófehér ruha az eredmény.


A porokat nem szeretem pl a polár pulcsikhoz, dzsekikhez, párnákhoz, mert nem öblíti ki rendesen a kép.

2010. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!